رفتن به مطلب

سوال در مورد تگ h

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوتا سوال داشتم

1 - ایا استفاده از تگ h برای متن نوشته حرام است یا حلال است؟؟؟؟

2 - من میخام در صفحه اصلی از هیچ تگ h استفاده نکنم و فقط در پست ها ازش استفاده کنم این کارم که ایرادی نداره؟؟؟؟

لینک به ارسال

از انجا که نمیتوان تگ h رو مخفی کرد و گوگل جریمه میکنه و از انجایی که نمیخام سایتم رو به هم بریزم من در صفحه اصلی سایتم از هیچ نوع تگ h استفاده نمیکنم و فقط در single ازش استفاده میکنم این کارم از اعتبار سایتم کم نمیکنه؟؟؟لازم به ذکر است که صفحه اصلی سایتم اصلآ برام مهم نیست.

لینک به ارسال

ببینید صفحه اصلی شما حکم درب ورودی سایت شما رو داره . پس باید به درب سایتتون هم اهمیت بدید . میتونید تگ h1 را مخفی کنید . امابزارید داخل سایت باشه . اگر تایتل با موضوع سایتتون متناسب باشه و مشکل دیگه نداشته باشه جریمه نمیشید .

لینک به ارسال

شما از h1 می تونید برای عنوان سایت و از h2 برای عنوان های مطالب و از h3 برای عنوان سایدبارها استفاده کنید.برای سئو این ساختار پیشنهاد می شه.

ویرایش شده توسط A_Corleone
لینک به ارسال

ببینید صفحه اصلی شما حکم درب ورودی سایت شما رو داره . پس باید به درب سایتتون هم اهمیت بدید . میتونید تگ h1 را مخفی کنید . امابزارید داخل سایت باشه . اگر تایتل با موضوع سایتتون متناسب باشه و مشکل دیگه نداشته باشه جریمه نمیشید .

این جمله اخرتون رو متوجه نشدم

لینک به ارسال

شما باید در هر صفحه 1 تگ h1 داشته باشید

میتونید استفاده کنید و به h1 استایل بدید حالا یا متنشو بزرگ کنید یا کوچیک یا ...

فقط display:none یا کلن مخفی نکنید چون چیزی که از نگاه کاربر دیده نشه از نگاه گوگل هم دیده نمیشه !

ویرایش شده توسط kasra
لینک به ارسال

پس در صفحه اصلی هم تگ h1 میزارم ولی الان دو تا سوال برام پیش اومده. چند بار تو همین انجمن خوندم که تگ h1 رو حتی اگه به روش گذاشتن متن سفید در زمینه سفید هم استفاده کنیم مخفی کردن حساب میشه و از طرف گوگل جریمه داره. حالا اگر من متن رو سفید کنم ولی زمینه مورد نظر یه عکس سفید باشه که دیگه مخفی کردن حساب نمیشه درسته؟؟؟چون گوگل نمیتونه عکس رو انالیز کنه.

سوال دومم اینه که تگ h1 و h2 رو در footer بزارم اشکالی نداره؟؟؟

با تشکر

ویرایش شده توسط ممد
لینک به ارسال

پس در صفحه اصلی هم تگ h1 میزارم ولی الان دو تا سوال برام پیش اومده. چند بار تو همین انجمن خوندم که تگ h1 رو حتی اگه به روش گذاشتن متن سفید در زمینه سفید هم استفاده کنیم مخفی کردن حساب میشه و از طرف گوگل جریمه داره. حالا اگر من متن رو سفید کنم ولی زمینه مورد نظر یه عکس سفید باشه که دیگه مخفی کردن حساب نمیشه درسته؟؟؟چون گوگل نمیتونه عکس رو انالیز کنه.

سوال دومم اینه که تگ h1 و h2 رو در footer بزارم اشکالی نداره؟؟؟

با تشکر

شما اول اینکه سعی کن تگ های h رو مخفی نکنی. بهتره که تو همه صفحات طبق نظم تگ های h وجود داشته باشه.

مثلا شما h1,h2 رو داخل header استفاده کن h3,h4,h5 رو داخل فایل footer. اینجوری داخل همه صفحات به صورت منظم تگ های h رو پخش کردین.

لینک به ارسال

شما اول اینکه سعی کن تگ های h رو مخفی نکنی. بهتره که تو همه صفحات طبق نظم تگ های h وجود داشته باشه.

مثلا شما h1,h2 رو داخل header استفاده کن h3,h4,h5 رو داخل فایل footer. اینجوری داخل همه صفحات به صورت منظم تگ های h رو پخش کردین.

من کلآ میخام در صفحه اصلی از h1 و h2 برای عنوان و توضیحات سایت و در صفحه نوشته ها هم از h1 و h2 برای عنوان نوشته و برچسب ها استفاده کنم. در صفحه اصلی مجبورم که h1 و h2 رو در فوتر بزارم و رنگشم سفید کنم و به نوعی مخفیش کنم ولی خوب فوتر من از انجایی که یه عکس سفیده و گوگل هم نمیتونه رنگ عکس رو تشخیص بده این مخفی کاری حساب نمیشه درسته؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز چرا میخوای مخفی کنی ؟

اگر قرار بود مخفی باشه که اصلن ساخته نمیشد

تگ h1 هم برای کاربر هم موتورهای جستجو خیلی مفیده

در ضمن همونطور که از اعدادش مشخصه باید در صفحه به ترتیب استفاده بشه مثلن h1 در بالا و به ترتیب h2 و.... مثلن h4 در فوتر

لینک به ارسال

باشه در هیدر سایت استفاده میکنم ولی خوب شما منظور من رو در مورد مخفی کردن درست متوجه نشدید. منظور من این بود که مثلآ محتویات تگ h1 رو رنگش رو سفید بکنیم و زمینه مورد نظرمان که تگ h1 را انجا فراخوانی میکنیم هم یه عکس سفید باشد. ایا این کار از نظر گوگل مخفی کردن تگ h1 محسوب میشود؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

خیر محسوب نمیشه در صورتی که زمینه سایتتون سفید نباشه

ولی به پیشنهاد من بهتره مخفی نکنید ...

لینک به ارسال

حال سوال اخر

همانگونه که گفتم فقط میخام از تگ h1 h2 استفاده کنم چه در صفحه اصلی چه در نوشته ها.

در صفحه اصلی که نام سایت رو h1 و توضیحات سایت رو h2.

در صفحه پست ها هم عنوان مطلب h1 و برچسب ها h2.

بیشتر دیگه نمیخام استفاده کنم. حال سوال من اینجاست که بهتر نیست در صفحه پست ها هم نام سایت و توضیحات سایت رو بیارم و به انها به ترتیب h3 و h4 بدهم؟؟؟؟

لینک به ارسال

طبق حرف های گوگل :هر نوع مخفی سازی . کوچک کردن . قرار دادن پست تصویر و... (بقول شما)حرام است

درضمن شما میتونید استایل بدید به h1 & h2

یک نکته استفاده بیش از حد هم فایده ندارد پیشنهاد میکنم لینک زیر بررسی کنید تا به خود گوگل برسید

https://support.google.com/webmasters/answer/35291?hl=en

آموزش هم لینک زیر :

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CCwQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fwebmasters%2Fdocs%2Fsearch-engine-optimization-starter-guide.pdf&ei=ZiMPU87LMcbV4QTjsoCoDg&usg=AFQjCNEMj8KHxhxQz9cMLoMxMDiLdrAbJw

لینک به ارسال

نام سایت و توضیحات و ... باید داخل متاتگ ها باشه نه داخل سایت !

شما در هر صفحتون باید 1 تگ h1 داشته باشید 50 تگ h2 و تگ h3 تا 200 تا و ...

البته تگ h2 و h3 میتونه بیشتر باشه اما در همین حد استاندارده

لینک به ارسال

طبق حرف های گوگل :هر نوع مخفی سازی . کوچک کردن . قرار دادن پست تصویر و... (بقول شما)حرام است

درضمن شما میتونید استایل بدید به h1 & h2

یک نکته استفاده بیش از حد هم فایده ندارد پیشنهاد میکنم لینک زیر بررسی کنید تا به خود گوگل برسید

https://support.google.com/webmasters/answer/35291?hl=en

آموزش هم لینک زیر :

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CCwQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fwebmasters%2Fdocs%2Fsearch-engine-optimization-starter-guide.pdf&ei=ZiMPU87LMcbV4QTjsoCoDg&usg=AFQjCNEMj8KHxhxQz9cMLoMxMDiLdrAbJw

من نمیخام پشت تصویر بزارم میخام روی تصویر بزارم فقط مخفی کاریم اینه که رنگ نوشته با تصویر یکسانه

لینک به ارسال

من نمیخام پشت تصویر بزارم میخام روی تصویر بزارم فقط مخفی کاریم اینه که رنگ نوشته با تصویر یکسانه

عزیز شما اصلا زحمت کشیدید ببینید لینک بالا رو؟؟

به هر شکل باشه فقط میتونید استایل بدید موارد زیر دقت کنید:

1-تغییر سایز به حدی که دیده نشود

2-display:none

3-تغییر رنگ و مخفی کردن

و....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...