رفتن به مطلب

انتقال مطالب از سایت به لوکال

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه عزیزان

من با نرم افزار Xamp یه لوکال روی سیستمم ایجاد کردم.

الان میخوام قالب سایت اصلیمو تغییر بدم و این قالب جدید که قراره بذارم زمینه ی دلخواه برای مطالب داره

یعنی باید مطالب سایتم رو تا اونجا که می تونم ویرایش کنم.

حالا میخوام کل مطالب سایت رو انتقال بدم روی لوکال و این ویرایش ها رو توسط لوکال روی مطالب انجام بدم و وقتی ویرایش ها تکمیل شد دوباره از لوکال بکاپ بگیرم و بریزم توی سایت

یعنی به این طریق کل مطالب سایت یکباره ویرایش بشه.

از طریق درون ریزی و برون ریزی خود وردپرس اینکارو انجام دادم اما نوشته ها و رسانه ها و کلا هیچ چیزی توی لوکال نمیاد! وقتی هم توی لوکال از اکانتم لاگ اوت میکنم میره توی سایت

یعنی در واقع کل آدرس سایتم درون ریزی کرده توی لوکال

اینجوری من از طریق لوکال نمیتونم چیزی رو تغییر بدم!!

راهی در این زمینه سراغ دارید؟

لینک به ارسال

من خیلی خوب متوجه این موضوع نشدم، ولی کاری که باید برای انتقال کامل به لوکال یا هر جای دیگه انجام بدید اینه که:

1: از دیتابیس وردپرس اکسپورت بگیرید(از phpmyadmin) و اونو تو دیتابیس لوکال آیمپورت کنید...

2: پوشه wp-content رو هم بک آپ بگیرید و بزارید جای پوشه موجود در لوکال...

3: تمام شد برید کاری که میخواستید رو انجام بدید.

لینک به ارسال
من خیلی خوب متوجه این موضوع نشدم، ولی کاری که باید برای انتقال کامل به لوکال یا هر جای دیگه انجام بدید اینه که: 1: از دیتابیس وردپرس اکسپورت بگیرید(از phpmyadmin) و اونو تو دیتابیس لوکال آیمپورت کنید... 2: پوشه wp-content رو هم بک آپ بگیرید و بزارید جای پوشه موجود در لوکال... 3: تمام شد برید کاری که میخواستید رو انجام بدید.

خیلی ممنون تست میکنم ببینم میشه یا خیر

فقط الان مشکلی که هست اینه که موقع ایمپورت توی لوکال با مشکل حجم مواجه میشم!!

این خطا رو میده :

You probably tried to upload too large file. Please refer to documentation for ways to workaround this limit.

چطوری میکنم محدودیت حجم رو کلا از لوکال بردارم یا افزایشش بدم؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

فایل php.ini رو باز کنید و مقدار زیر رو پیدا کرده و با مقدار دلخواه جایگزین کنید :

upload_max_filesize = 10M

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

فایل php.ini رو باز کنید و مقدار زیر رو پیدا کرده و با مقدار دلخواه جایگزین کنید :

upload_max_filesize = 10M

موفق باشید

سلام

همچین فایلی وجود نداره!!

لینک به ارسال

توی فایل های خود زمپ باید پیدا کنید

لینک به ارسال

اگر خطا در لوکال هست

برروی کلید config بخش apache برنامه xampp کلیک کنید و php.ini انتخاب

سپس مقدار گفته شده را جستجو و تغییر دهید

لینک به ارسال

اگر خطا در لوکال هست

برروی کلید config بخش apache برنامه xampp کلیک کنید و php.ini انتخاب

سپس مقدار گفته شده را جستجو و تغییر دهید

ولی مشکل اینجاست که محدودیت حجم داخل این فایل در حال حاضر 20 مگابایته و فایلی که من میخوام در phpmyadmin ایمپورت کنم 17 مگابایته اما بازم خطای حجم میده!!! :(

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این کاری که گفتید رو من انجام دادم اما وقتی توی لوکال وارد سایت میشم بصورت اتومات میره توی سایتی که روی هاست هست...یعنی کنترل از دست لوکال خارج میشه و هر کاری کنم توی سایت اصلی اعمال میشه....

در این مورد میخواستم راهنمایی کنید....

من خیلی خوب متوجه این موضوع نشدم، ولی کاری که باید برای انتقال کامل به لوکال یا هر جای دیگه انجام بدید اینه که:

1: از دیتابیس وردپرس اکسپورت بگیرید(از phpmyadmin) و اونو تو دیتابیس لوکال آیمپورت کنید...

2: پوشه wp-content رو هم بک آپ بگیرید و بزارید جای پوشه موجود در لوکال...

3: تمام شد برید کاری که میخواستید رو انجام بدید.

ولی مشکل اینجاست که محدودیت حجم داخل این فایل در حال حاضر 20 مگابایته و فایلی که من میخوام در phpmyadmin ایمپورت کنم 17 مگابایته اما بازم خطای حجم میده!!! :(

دوست عزیز حجم upload_max_filesize رو توان 2 مثله 8، 16، 32، 64.... قرار بدید فکر کنم مشکلتون حل بشه...

من 64M گذاشتم مشکلم حل شد و تونستم آپلود کنم فایلم رو....

ویرایش شده توسط Hell_wolf
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این کاری که گفتید رو من انجام دادم اما وقتی توی لوکال وارد سایت میشم بصورت اتومات میره توی سایتی که روی هاست هست...یعنی کنترل از دست لوکال خارج میشه و هر کاری کنم توی سایت اصلی اعمال میشه....

در این مورد میخواستم راهنمایی کنید....

دوست عزیز حجم upload_max_filesize رو توان 2 مثله 8، 16، 32، 64.... قرار بدید فکر کنم مشکلتون حل بشه...

من 64M گذاشتم مشکلم حل شد و تونستم آپلود کنم فایلم رو....

ممنون درست شد

گذاشتم روی 64 مگ اما حداکثر حجمو برام تعیین کرده 8 مگابایت (قبلا 2 مگ بود)

حجم فایلمو کاهش دادم ایمپورت کردم.

حالا سوالی که برام پیش اومده اینه :

من پیشوند جداول وردپرسو توی سایتم تغییر دادم.

پیشوند پیشفرض جداول دیتابیس وردپرس اینه : wp_

من توی سایتم این پیشوند رو تغییر دادم برای افزایش امنیت

الان که بکاپ سایتمو توی phpmyadmin لوکالم ایمپورت کردم کل اون جداول با اون پیشوندها اومد اما پیشوندهای قبلی که توی لوکال بود هم هنوز هست. منظورم جداول پیشفرض وردپرسه که پیشوندش اینه : wp_

میخوام ببینم من الان اگه مطالبمو توی لوکال ویرایش کنم بعد از لوکال بکاپ بگیرم و بریزم توی سایتم،اینا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ویرایش شده توسط Milad123
لینک به ارسال

برای تغییر آدرس سایت به لوکال هم یادم رفت که بگم که ، باید برید توی phpmyadmin و داخل پایگاه داده وردپرس و توی سطر wp_options و مقدارش رو به ادرس وردپرس توی لوکال قرار بدید، مثلا:

127.0.0.1/wp

تمام شد..

برای تغییر پیشوند ها هم من توی این تایپیک به طور کامل توضیح دادم:

http://wpu.ir/wbz3i

لینک به ارسال

من وقتی توی تنظیمات wp_option مقدار siteurl رو تغییر میدم کلا وقتی میرم تو لوکال سایت بهم ریخته بالا میاد مشکل از کجا میتونه باشه؟

برای تغییر آدرس سایت به لوکال هم یادم رفت که بگم که ، باید برید توی phpmyadmin و داخل پایگاه داده وردپرس و توی سطر wp_options و مقدارش رو به ادرس وردپرس توی لوکال قرار بدید، مثلا:

127.0.0.1/wp

تمام شد..

برای تغییر پیشوند ها هم من توی این تایپیک به طور کامل توضیح دادم:

http://wpu.ir/wbz3i

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

مقدار آدرس رو باید به مقدار آدرسی که مدنظرتون هست تغییر بدید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان

من هم توی قسمت درون‌ریزی مشکل محدودیت حجم رو دارم. تمام پست‌های قبل رو خوندم و اجرا کردم اما حل نشد!!

فایل xampp\php\php.ini رو باز کردم، 2مگ رو تبدیل به 64مگ کردم (upload_max_filesize=64M)

اما هنوز هم توی قسمت درون‌ریزی لوکال هاستم، محدودیت 2مگ نوشته شده و وقتی فایل 4.5مگی رو انتخاب می‌کنم، این ارور رو میده:

Sorry, there has been an error.

پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان

من هم توی قسمت درون‌ریزی مشکل محدودیت حجم رو دارم. تمام پست‌های قبل رو خوندم و اجرا کردم اما حل نشد!!

فایل xampp\php\php.ini رو باز کردم، 2مگ رو تبدیل به 64مگ کردم (upload_max_filesize=64M)

اما هنوز هم توی قسمت درون‌ریزی لوکال هاستم، محدودیت 2مگ نوشته شده و وقتی فایل 4.5مگی رو انتخاب می‌کنم، این ارور رو میده:

Sorry, there has been an error.

پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.

ممنون میشم راهنماییم کنید

افزایش حجم آپلود در وردپرس

چندین روش گفته شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...