رفتن به مطلب

راهنمایی برای تغییر دامنه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخواستم دامنه سایتم رو عوض کنم چون نمیخوام فعالیت هایی که دارم فقط فقط به وردپرس محدود باشه بنظرتون حساسیت داشتن به نام دامنه زیاد اهمیت داره ؟؟؟

چون این دامنه که من دارم فقط برچسب وردپرس روش خورده و اگر فعالیتی هم داشته باشم بخاطره نامش محدود به وردپرس هستش ...

سایت تازه تاسیس هستش و زیاد رنک بالایی نداره واسه من مشکلی نیست که دوباره از اول شروع کنم فقط نسبت به نام دامنه خیلی حساس شدم ...

لینک به ارسال

متوجه نشدن توضیحات مربوط به چه سایتی هست

اما اگر مطالب به جز وردپرس هست

بهتره یک دامنه عمومی ثبت بشه

لینک به ارسال

متوجه نشدن توضیحات مربوط به چه سایتی هست

اما اگر مطالب به جز وردپرس هست

بهتره یک دامنه عمومی ثبت بشه

درسته و منم تو همین فکر بودم که یک دامنه ایی باشه که عمومی باشه بخاطره همین هم دامنه سایت رو عوض کردم .. ادرس سایت هم توی امضام هست ....

ولی مشکلی که الان هست هنوز هیچ رنک شناخته شده ایی السکا بهم نداده :mellow: و همچنان unranked هستش

لینک به ارسال

در سایت الکسا ثبت نام کنید و سایتتون رو ثبت کنید . با شروع فعالیت رنک میگیرید .

لینک به ارسال

منظور منم این بود که فعالیتتون محدود بشه به وردپرس. (کم توضیح دادم)

الان دنیا، دنیای تخصص هست. کار عمومی جواب نمیده.

در هر صورت دامنه جدید مبارکه :wub:

لینک به ارسال

در سایت الکسا ثبت نام کنید و سایتتون رو ثبت کنید . با شروع فعالیت رنک میگیرید .

ثبت نام هم کردم و ثبتش کردم جالبیش اینجاست که دامنه قبلی رو بدون ثبت کردن رنک میگرفت ...

منظور منم این بود که فعالیتتون محدود بشه به وردپرس. (کم توضیح دادم)

الان دنیا، دنیای تخصص هست. کار عمومی جواب نمیده.

در هر صورت دامنه جدید مبارکه :wub:

مچکرم .. درسته ولی وردپرس تا یک حدی میشه ادامه و تموم میشه و ایده هایی که برای سایر آموزش ها دارم بی اثر میشن بیشتر دنبال این بودم که تمام چیز هایی که یاد میگیرم رو بتونم به اشتراک بذارم و فقط وردپرس نباشه چون تا 1 ماه دیگه میخوام کار با دروپال رو هم شروع کنم ...

لینک به ارسال

ثبت نام هم کردم و ثبتش کردم جالبیش اینجاست که دامنه قبلی رو بدون ثبت کردن رنک میگرفت ...

مچکرم .. درسته ولی وردپرس تا یک حدی میشه ادامه و تموم میشه و ایده هایی که برای سایر آموزش ها دارم بی اثر میشن بیشتر دنبال این بودم که تمام چیز هایی که یاد میگیرم رو بتونم به اشتراک بذارم و فقط وردپرس نباشه چون تا 1 ماه دیگه میخوام کار با دروپال رو هم شروع کنم ...

رنک میگیره صبر کن ، الان چند روزیه الکسا و گوگل خوب بروز نمیکنن

دامنه جدید بهتره وقتی قرار موضوعات بیشتریو در بر بگیره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...