رفتن به مطلب

مشکل سئوی سایت من

mehdi

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان عزیز!

باز هم برای وبلاگ من مشکلی پیش اومده.

مشکل این جاست که من حدود پنج-شش ماهه وبلاگمو راه اندازی کردم اما جناب گوگل اصلا انگار نه انگار که ما هم هستیم. محل چیز هم بهمون نمیذاره :)

در طی چند ماه اول فکر می کردم به خاطر اینه که تازه راه اندازی کردم فعلا باید صبر کنم.

ولی بعد از این همه مدت هنوز که هنوزه گوگل با وبلاگ من مشکل داره.

نمی دونم چی کار کنم؟

خلاصه پیشنهادی چیزی؟

نکته ی آخر هم این که من در وبمستر در قسمت تنظیمات سایت وقتی Prefered domain رو تغییر میدم و Save رو می زنم پیغام میده که برای این کار شما باید مالکیت خودتونو نسبت به این سایت تایید کنید در صورتی که من قبل از این این کارو کردم.

پ.ن.: من در وبمستر تولز هم وبلاگمو ثبت کردم. نقشه سایت هم ساختم اما در وبمستر تولز نه نقشه سایت رو می شناسه نه خود سایت رو. البته وقتی توی گوگل عبارت site:http://my-blog-address.ir رو جستجو می کنم وبلاگمو نشون میده که به گفته ی گوگل معناش اینه که سایت رو شناخته. ولی نمی دونم چرا مشکل داره باهاش. نمی دونم کجای وبلاگم خطا یا چیزی شبیه اون هست.

لینک به ارسال

سلام.

آدرسش www.generalcomputer.ir هست.

یه نکته رو هم که یادم رفت بگم اینه که من تصور کردم مشکل از کدهای قالبم باشه به همین دلیل قالب رو عوض کردم.

لینک به ارسال

از بابتی که وبمستر سایتتونو نمیبینه به خاطر اینه که متا تگ meta name="google-site-verification" رو تو هدر سایت نزاشتی!!!

قالبتون یکم هم باگ داره و کد های H به درستی براش........تعریف نشده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...