رفتن به مطلب
kooroshekabir

درج مطلب به صورت دستی در دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من میخواستم یک پست به صورت دستی در wp ایجاد کنم ولی وقتی عین یک پست خودم اطلاعات رو داخل دیتابیس وارد کردم هیچ پستی داخل قسمت نوشته ها ایجاد نشد.کسی میدونه چطوری میتونم با دستور sql پست اضافه کنم؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا صبر داشته باشید

انجمن الان در اوج فعالیت هست و اکثر دوستان هم مشغول کارهای آخر سال

شما از چه راهی پست ایجاد کردید؟

چرا از تابع wp_insert_post استفاده نمی کنید؟

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا صبر داشته باشید

انجمن الان در اوج فعالیت هست و اکثر دوستان هم مشغول کارهای آخر سال

شما از چه راهی پست ایجاد کردید؟

چرا از تابع wp_insert_post استفاده نمی کنید؟

سلام ممنون.من این تابع رو تو اینترنت دیدم ولی متوجه نشدم چطوری پارامترها رو به این تابع ارسال کنم و این تابع کجا تعریف شده و برای استفاده از اون باید چه فایل هایی رو تو صفحه خودم include کنم

لینک به ارسال

اسامی پارامترها و متغییرهاتون رو بدید تا مثالی بزنم

لینک به ارسال

شما از رکوردی که post_status برابر publish هست کپی بگیرید و تست کنید

لینک به ارسال

شما از رکوردی که post_status برابر publish هست کپی بگیرید و تست کنید

من این کارو کردم ولی نشده.چون وقتی پست به صورت عادی و با خود وردپرس ایجاد میشه یک جدول دیگه از دیتابیس هم تغییر می کنه که داخلش یک سری اعداد درج میشه که واسه من مفهومی نداره

و احتمالا یک جور کد شده توسط همین تابع هست

لینک به ارسال

برای این کار باید مقدار post_name متفاوت باشد

بهتره از تابع wp_insert_post در وردپرس استفاده کنید

لینک به ارسال

برای این کار باید مقدار post_name متفاوت باشد

بهتره از تابع wp_insert_post در وردپرس استفاده کنید

من آرایه خودم رو به اسم post درست کردم و بعد از اضافه کردن فایل post.php به صفحه خودم با دستور زیر آرایه خودم رو به این تابع ارسال کردم

wp_insert_post($post);

ولی این خطایی که میده :

Fatal error: Call to undefined function add_action() in /home/server/public_html/list/post.php on line 165

لینک به ارسال

فایل wp-blog-header رو به فایل پروژه تون اینکلود کنید

لینک به ارسال

کد را در کجا تست میکنید؟

در فایل functions یک پوسته تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط miladmoqaddam823
      دوستان سلام. 
      چطوری میتونم به انتهای صفحات کتگوری و برچسب ها، متن و توضیحات اضافه کنم؟
      به خیلی از فروشنده های قالب های وردپرس پیام دادم، هیچ کدوم این قابلیت رو ندارن
      حالا الان میخوام با وودمارت کار کنم، اما نتونستم راه حلی پیدا کنم برای این موضوع.
      بعضی قالب ها این امکان رو دارن، اما بالای صفحه نمایش میده، در حالیکه من میخوام انتهای صفحه و زیر محصولات باشه این توضیحات.
    • توسط HBSTni
      دوستان سلام
      بعد از نصب یه افزونه ممکنه جداولی و متا هایی در دیتابیس ایجاد بشه حالا اگر افزونه حذف بشه این موارد در دیتا بیس باقی میمونن افزونه ای هست که هر گونه ردپای افزونه ای رو که میخواهیم حذف کنیم رو از دیتا بیس پاک کنه؟

این افزونه ها رو تست کردم نشد
      Advanced Database Cleaner  by  Younes JFR
      WP-Optimize by David Anderson, Ruhani Rabin, Team Updraft
      WP-Sweep by Lester 'GaMerZ' Chan
    • توسط SNSA
      سلام
      من یک نوجوان ۱۵ ساله هستم که علاقه مند برنامه نویسی و تحصیل در رشته آی تی هستم 
      شاید بگین الآن سنم برای انتخاب رشته کمه و بعدش نظرم عوض میشه ولی من دوساله تصمیمم رو گرفتم و براش تلاش میکنم
      در این راه به مشکل برخوردم از اونجایی که میخوام برای هدفم در المپیاد شرکت کنم نیازمند یادگیری زبان ++c هستم اما علاقه شدیدی به زبان python دارم اما نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم
      بگم که از هرکدوم کمی بلد هستم و الآن گیج شدم
      اگر کسی در المپیاد کامپیوتر شرکت کرده ممکنه کمکم کنه؟
    • توسط Mahdyar.rng
      سلام.
      این مشکل اعصاب منو خورد کرده و اصلا نمیدونم چکار کنم. تو گوگل هم چیزی نمیدونم راجبش پیدا کنم.
      هرچی از المان های ویژوال کامپوزر استفاده میکنم تو طراحی برگه ها هیچ کدومش نمایش داده نمیشن. مثلا از المان های "آخرین محصولات" و "محصولات ویژه" که تو دسته ووکامرسن استفاده میکنم نشون داده نمیشن. یا از اسلایدر ها.
      چکار کنم دقیقا؟
    • توسط Mahdyar.rng
      سلام دوستان خسته نباشید.
      من به تازگی و با هزار مشکل و بی تجربگی سایت فروشگاهیه وردپرسی زدم. یه مشکل اساسی که در حال حاضر دارم دلاره. بله دلار. متاسفانه الان نوسانات نرخ دلار به انقد زیاده که باعث میشه قیت محصولات سایت من خیلی بالا پایین بشه و منم نمیتونم هر دقیقه بیام قیمتارو دستی بروز کنم. مخصوصا وقتی که محصولام زیاد بشه بعدا. الان میخواستم ببینم که راهی یا افزونه ای هست که بتونم متنی یا نوشته ای رو از سایت دیگر بگیرم و تو سایت خودم بگنجانم؟ من دقیقا میخوام اینکارو کنم:   میخوام یه قیمتی رو از یه سایت مد نظرم بگیره و ضربدره قیمت دلاری که در سایت tjgu.org نوشته شده بکنه، و در قسمت قیمت محصول درج کنه حاصل رو.

واقعا این قضیه مهمه برام. خیلی لطف میکنید جواب بدید.
  • اضافه کردن...