رفتن به مطلب

مشکل با keywords و description

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید

بنده از کد زیر در پوسته برای نمایش کلمات کلیدی و توضیحات استفاده می کنم

<meta name="description" content="<?php echo $description; ?>" />
<meta name="keywords" content="<?php echo $keywords; ?>" />

اما موقعی که view page source می کنم این دو مقدار به صورت زیر خالیه

<meta name="description" content="" />
<meta name="keywords" content="" />

از افزونه های سئو هم استفاده کردم اما بازم کاربردی نبود برای نمونه سایت دانلودها رو مشاهده کنید صفحه index آن یه سری keywords و description داره و صفحات single آن description مربوط به عنوان پست و keywords مربوط به پرچسب های پست هستش

چطور می تونم همچین قابلیتی رو به سایت بدم در ضمن قالب رو خودم طراحی کردم و یه سری کدها که لازمه برای این کار لطف کنید بگید و یا افزونه ای

با تشکر

لینک به ارسال

توی کدهای بالا شما دو تا متغیر رو فراخوانی کردید که چون هیچ جایی بهشون مقدار نداید نتیجه ای برای نمایش نداره.

افزونه سئو نصب کنید و اون دو کد بالا رو پاک کنید.

پیشنهاد من wordpress seo by yoast هست.

جستجو کنید توی انجمن در مورد تنظیماتش بحث شده.

موفق باشید.

لینک به ارسال

ممنون بازم نشد این امکان وجود داره چون قابلم رو به header.php تقسیم نکردم این مشکل پابرجاست یعنی قالبم header.php نداره

لینک به ارسال

ممنون بازم نشد این امکان وجود داره چون قابلم رو به header.php تقسیم نکردم این مشکل پابرجاست یعنی قالبم header.php نداره

دوستان کسی نبود بگه مشکل از چیه

لینک به ارسال

شما میتونید از اول قالب تا آخر </head> جدا کنید و در یک فایل به اسم header.php قرار دهید و در index.php با کد زیر فراخانی کنید:

<?php get_header(); ?>

ار این استفاده کنید(تست نکردم):

<meta name="keywords" content="<?php wp_tag_cloud('smallest=11&largest=11&unit=px&number=30&orderby=count&taxonomy=post_tag'); ?>" />

لینک به ارسال

شما میتونید از اول قالب تا آخر </head> جدا کنید و در یک فایل به اسم header.php قرار دهید و در index.php با کد زیر فراخانی کنید:

<?php get_header(); ?>

ار این استفاده کنید(تست نکردم):

<meta name="keywords" content="<?php wp_tag_cloud('smallest=11&largest=11&unit=px&number=30&orderby=count&taxonomy=post_tag'); ?>" />

این کار هم کردم بازم جواب نداد از طرفی کد keywords بعد از گذاشتن تو قالب از a href استفاده می کنه و کلمات کلیدی پست که یه چیز خیلی ضایعه ای در میاد

ویرایش شده توسط XeonIran
لینک به ارسال

دوستان مشکل با گذاشتن کد

<?php wp_head(); ?>

حل شد اما یه مشکلی هست قالبم یه فاصله 40px از بالای مرورگر گرفته چطور می شه این مشکل رو حل کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...