رفتن به مطلب

حذف یک ستون از قالب و عریضتر شدن کادر نوشته

پست های پیشنهاد شده

سلام ! فک کنم تیتر گویا باشه ! قالب من 3 تا ستون دارم میخام یک ستونش رو حذف کنم تا کادر نوشته هام عریض تر بشه

http://zabbin.ir/149/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D9%85%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1.html

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

قالب شما دوتا سایدبار داره . چپ و راست

فایل single.php رو بازکن. تابع فراخوانی این دوتا سایدبار رو یکی اوایل کد و دیگری رو اواخر کد میبینی. مثل این:

<?php get_sidebar(); ?>

هرکدوم رو به دلخواه میتونی حذف کنی (پیشنهاد میکنم از روش آزمون و خظا استفاده کنی)

برای عریض شدن هم یکم تغییرات css نیاز هست.

توجه داشته باشین که ستون میانی شما توی صفحه ادامه مطلب و صفحه اول دارن از یک سری ویژگی css استفاده میکنن...

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

قالب شما دوتا سایدبار داره . چپ و راست

فایل single.php رو بازکن. تابع فراخوانی این دوتا سایدبار رو یکی اوایل کد و دیگری رو اواخر کد میبینی. مثل این:

<?php get_sidebar(); ?>

هرکدوم رو به دلخواه میتونی حذف کنی (پیشنهاد میکنم از روش آزمون و خظا استفاده کنی)

برای عریض شدن هم یکم تغییرات css نیاز هست.

توجه داشته باشین که ستون میانی شما توی صفحه ادامه مطلب و صفحه اول دارن از یک سری ویژگی css استفاده میکنن...

مشکل من هم دقیقا همینه ... وقتی یه ستون رو حذف میکنم اون ستون کلا حذف میشه (هم از صفحه اول و هم صفحه مطالب ! ) ولی من میخام سایدبار کنار مطالبم رو حذف کنم ! همین ها باعث میشه تا

صفحاتم به هم بریزن

لینک به ارسال

خوب میتونید براساس شرط یک بخش رو در یک جا نمایش و در ایندکس نمایش ندی (مثال بود)

براساس این شرط ها( شرط های پایین صفحه رو هم ببینید):

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/is_page

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...