رفتن به مطلب

رفع مشکل پس زمینه آخرین ارسال های سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

بنده آخرین ارسال های انجمن ویبولتین خودم رو توی سایت وردپرسی خود قرار دادم . ولی پس زمینه یکم ناقص نمایش داده میشه !

در تصویر زیر اون پس زمینه سفید بیانگر حرفی که میخوام بزنم هست

post-3689-0-07926700-1392049901_thumb.pn

کد های فراخوانی شده از این فایل هست

[/font][/color]

[color=#333333][font=Tahoma]

[right][background=rgb(247, 247, 247)]#MTForumBlock TABLE { width:100%; } #MTForumBlock TR { background-image:url(MTForumBlock_row.png); background-repeat:repeat-x; height:18px; } #MTForumBlock TR.MTForumfirst { background-image:url(MTForumBlock_row_over.png); } #MTForumBlock TR:hover { background-image:url(MTForumBlock_row_over.png); } #MTForumBlock TD { font-family:Tahoma; font-size:12px; border:1px solid #e6e9ec; color:#999999; } .MTForumtitle { text-align:center; } .MTForumanswer { width:40px; text-align:center; } .MTForumview { width:40px; text-align:center; } .MTForumlast { width:90px; text-align:center; } .MTForumrowtitle { padding-right:5px; } #MTForumBlock A { float:right; width:100%; height:100%; color:#999999; text-decoration:none; } #MTForumBlock A:hover { text-decoration:underline; } #MTForumBlockControl TABLE { height:22px; font-family:Tahoma; font-size:12px; color:#999999; } #MTForumBlockControl A { text-decoration:none; color:#999999; float:right; width:49px; height:22px; line-height:20px; } .MTForumButton { width:49px; background-image:url(MTForumBlock_button.png); background-position:right; background-repeat:repeat; text-align:center; } .MTForumButton:hover { background-image:url(MTForumBlock_button.png); background-position:left; background-repeat:no-repeat; } #MTFloader { width:40px; text-align:center; }

[/background][/right]

اگر کسی از دوستان کمک کنند این مشکل رو برطرف کنم ممنون میشم

منتظر کمک دوستان هستم

سپاس

:wub:

لینک به ارسال

به انجمن خوش امدید

بدون استایل مشکل ندارد؟

http://www.w3schools.com/css/css_table.asp

لینک به ارسال

تشکر مشکل تا حدودی برطرف کردم ولی الان نواقص دیگه روی داده که در این پست گذاشتمش

لطفا اون رو کمکم کنید برطرف کنم

لینک به ارسال

تشکر مشکل تا حدودی برطرف کردم ولی الان نواقص دیگه روی داده که در این پست گذاشتمش

لطفا اون رو کمکم کنید برطرف کنم

http://forum.wp-pars...-لطفا-کمک-کنید/

هر چیزی در بخش خودش پاسخ داده میشود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...