رفتن به مطلب

ايجاد آيكون دانلود بدون باكس دانلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان يه ايده دارم براي يه سايت فقط يه مشكل دارم

تو هر پست اين سايت ممكنه يك يا 100 تا لينك دانلود قرار بگيره نه ميشه همينطوري لينك گذاست نه ميشه از باكس دانلود استفاده كرد چون معلوم نيست يك پست به چندتا از اين لينك ها قرار ميگيرند

حالا ميخواستم بدونم كد يا پلاگيني وجود داره كه اين كار رو انجام بده

مثلا" من لينك رو داخل يك كد بزارم داخل سايت مثلا" يه عكس نمايش داده بشه مثلا" " لينك دانلود " با لينكي كه من بهش دادم

:rolleyes:

همچين چيزي امكانش هست ؟؟

پ.ن بخش مناسب رو نميدونستم از مديران همينجا عذرخواهي ميكنم

لینک به ارسال

از یک زمینه دلخواه در داخل لیست استفاده کنید و بعد برای هر مطلب هرچند تعداد لینک داشتید کدهای Html رو داخل زمینه دلخواه وارد کنید .

<ul>
کد زمینه دلخواه
</ul>

بعد موقع ارسال مطلب :

<li><a href="http://rkianoosh.ir">دانلود با لینک مستقیم فلان نرم افزار یا فلان چیز</a></li>

لینک به ارسال

خيلي ممنون آقا رضا

ببيند من فقط ميخوام يك عكس بار ها نماش داده بشه مثلا" يك عكس كوچيك كه روش نوشته " دانلود با لينك مستقيم "

بخوام هربار كه لينك جديد داخل پست ميزارم از همين عكس استفاده كنم و لينك دانلود بعدي مجموعه رو بزارم

امكانش هست كه اين عكس رو داخل پوشه ايميج بزارم بزارم و براش يه كد تعرف كنم مثلا" با نوشت لينك بين اين كد اين عكس نمايش داده بشه

لینک به ارسال

میتونید اون عکس دستی وارد کنید و لینکش را با زمینه دلخواه تعریف کنید تا هر لینکی خواستید بتونید بهش بدید

لینک به ارسال

ببينيد روزي مثلا" 100 تا مطلب يا بايد آپديت بشه يا اضافه بشه

همه هم يدونه از اين عكس ها ميخواد براي هر كدم آپ كنم حجم ميره بالا

اگه هم وقت بزارم زمان زيادي ميبره ميخواستم ببينم راه آسونتري هست يا نه

لینک به ارسال

شما از قبل یک div برای بخش زمینه استفاده کنید که خروجی زمینه بره توش

به اون div یک کلاس در css با after/before یک آیکون اضافه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...