رفتن به مطلب

مشکل با قرار دادن تگ ها در قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید

بنده مشکلی دارم در سایتم که نمی تونم کدهای html و css که با استایلی دادم نمایش بدم و به صورت زیر نمایش داده می شه تصویر زیر نگاه کنید

40269711085839430619.jpg

در حالی که بنده برای نمایش از textarea استفاده نکردم از تگ های code و pre استفاده کردم از افزونه Crayon Syntax Highlighter استفاده کردم که اون هم مشکل داره به همان صورتی که در تصویر بالا هست نمایش داده می شود

ویرایش شده توسط XeonIran
لینک به ارسال

متوجه منظور نشدم

برای ریست از کد زیر استفاده کردم

html, body, div, span, applet, object, iframe,h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote,a, abbr, acronym, address, big, cite,del, dfn, em, img, ins, kbd, q, s, samp,small, strike, strong, sub, sup, tt, var,b, u, i, center,dl, dt, dd, ol, ul, li,
fieldset, form, label, legend,table, caption, tbody, tfoot, thead, tr, th, td,article, aside, canvas, details, embed,
figure, figcaption, footer, header, hgroup,menu, nav, output, ruby, section, summary,time, mark, audio, video
{
margin: 0;
padding: 0;
border: 0;
font-family:'BYekan';
font-weight:normal;
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...