رفتن به مطلب

مشکل در ورود به بخش مدیریت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

من در صفحه مدیریت وقتی باز میکنم قبل از دادن اسم و پاس این صفحه خطا را میبینم

W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /hermes/waloraweb076/b569/pow.behzad6121/htdocs/wp-new/wp-content/db.php.W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /hermes/waloraweb076/b569/pow.behzad6121/htdocs/wp-new/wp-content/object-cache.php.

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /hermes/waloraweb076/b569/pow.behzad6121/htdocs/wp-new/wp-content/db.php:21) in /hermes/waloraweb076/b569/pow.behzad6121/htdocs/wp-new/wp-includes/pluggable.php on line 896

ممنون میشم راهنمایی کنید من همه پلاگین ها را هم تغییر اسم دادم و خیلی را هم از صفحه هاست وارد شده پاک کردم اما حل نشد . چه کار کنم

لینک به ارسال

پلاگین W3 Total Cache با مشکل مواجه شده اونا مجددا نصب کن یا فایل هایی را که گفته حذف کن به ادرس ها دقت کن 2 فایل db.php و object-cache.php اونا را حذف کن به همین سادگی و خوشمزگی

لینک به ارسال

خیلی ممنون قربان ساده و خوشمزه حل شد , خدائیش تو فروم های دیگه خیلی منو ترسوندن گفتند یه فایلهایی خذف شده و باید از نو نوشته بشه و این چیزها داشتم تو این نداری دق میکردم دستت درد نکنه

راستی حالا برا کش چی کار کنم کدوم پلاگین بهتره یا راه دیگه ای هست ؟ یا اصلا بی خیالش بشم ؟

لینک به ارسال

این پلاگین بهترینه ولی گزینه های پیچیده ای داره و خیلی باید مراقب فعال کردن گزینه هاش باشی بهتره از نظر بیخیال شدن در صورتی که قالبت استاندارد هست و مطالب کمی داخلش هست مختاری ولی در غیراینصورت نه بهت پیشنهاد می کنم در موردش کاملا تحقیق کنی و کاملا با اون اشنا بشی چون واقعا جزو افزونه های مفید و کاربردی هست

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...