رفتن به مطلب

مشکل حذف شدن کل فایل ها در بخش کتابخانه رسانه های وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من درحال بازیابی یه سایت قدیمی در یه جایی هستم که خب فعلا مایل به گفتنش نیستم.

با دو سال سابقه ای که از کار با وردپرس دارم همه چی را درست انجام دادم و خب مسلما همه چی درست بازیابی شد.

فقط الان تنها مشکلی که دارم اینه که تصاویر شاخص پست ها نمایش داده نمیشن.فایل ها همه در همون آدرس وجود دارن و حتی تصاویر داخل پست ها هم نمایش داده میشن اما با اینکه بکاپ دیتابیس هم بدون تغییر Import کردم بخش رسانه های وردپرس هیچ کدوم از تصاویر را نمایش نمیده و تصاویر شاخص پست ها هم حذف شده.الان مشکل من اینه که چطوری همه فایل های موجود در پوشه uploads را دوباره به کتابخانه رسانه های وردپرس اضافه کنم.

مشکل از هاست نیست چون ۱۰۰٪‌ مطمئنم.

مشکل از نوع دیتابیس یا فایل Import شده نیست چون اینم مطمئنم.

مشکل از نسخه وردپرس یا افزونه های اضافی نیست چون نسخه وردپرس که ۳.۸.۱ است و هیچ افزونه ای هم ندارم حتی wp-jalali

یه جا یادمه قبلا خونده بودم یه افزونه هست که به صورت خودکار همه فایل های پوشه uploads را به وردپرس اضافه میکنه اگر اسم افزونه را کسی می دونه بگه و یه سوال دیگه آیا این افزونه همه تصاویر را بدون در نظر گرفتن چیزی اضافه میکنه یا حداقل سایز های مختلف یک تصویر که توسط کد های functions قالب ساخته شده را با هم یکی میکنه این خیلی مهمه که سایز های مختلف یه تصویر یکی شناخته بشن مثل قبلش.

این سایت بازیابی شده هم برای پارسال با وردپرس ۳.۵ بوده که الان آپدیتش کردم به وردپرس ۳.۶.۱

خوشحال میشم کسی بتونه کمکم کنه.

خیلی ممنون.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

در بخش رسانه هیچ عکسی نشون داده نمیشه یا کلا خالی هست؟

و اینکه بخش زمینه ها (در دیتابیس به نام postmest) در دیتابیسی که الان ست کردید وجود دارن؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...