رفتن به مطلب

تعامل html5 و وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام. لطفاً اگه کسی هست که نحوه تعامل html5 و وردپرس رو میدونه یه راهنمایی بکنه. من در جای خاصی از صفحه ایندکس سایتم با html5 یک پیلر صوتی و موزیک اون رو گذاشتم. میخوام نحوه اتصال و تعامل html5 و وردپرس رو بدونم. یعنی چطوری این کد html5 رو به وردپرس ربط بدم تا با پلی کردن کاربر موزیک پخش بشه. قلباً و قبلاً متشکرم.

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

در وردپرس برای استتفاده از ویدیو در مطالب شورتکد video هست

[video src="video-source.mp4"]

[video mp4="source.mp4" ogv="source.ogv" mov="source.mov"]

اگر میخواهید در جای دیگر قرار دهید و کنترل کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/145-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA/

لینک به ارسال

ممنون که راهنمایی کردین ، میخوام بدونم توی div ای که براش گذاشتم چه تابعی بزارم که اون audio یا video را از مطلبش بگیره و توی اون موقعیت نشون بده ؟؟! نمیدونم تونستم برسونم یا نه ؟ :))

لینک به ارسال

همچین چیزی برای یوتیوب:

$matches = array();
preg_match('|http://www.youtube.com/watch\?v=([a-zA-Z0-9_]+)|', $p->post_content, $matches);
echo $matches[1];

لینک به ارسال

در حالت عادی html5 با وردپرس مشکلی نداره فراخوانی تگهای شما در قالبتون اشتباه بوده که در قالب وردپرس نمایش نداده

لینک به ارسال

شما فرض کن من توی یه div با کمک html5 یه صوت گذاشتم. حالا میخوام از داخل مدیریت وردپرس صوتی رو که آپلود میکنم و توی دسته و مطلب مورد نظرش میزارم با پلیر و قواعد html5 پخش بشه نه با پلیر پیش فرض وردپرس.

لینک به ارسال

وردپرس از html5 استفاده میکنه برای پخش ویدیو

اگر میخواهید ویدیوای رو جدا نمایش دهید هم نباید مشکلی باشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...