رفتن به مطلب

سوالاتی در رابطه با PHP

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

من میخوام به صورت حرفه ایی شروع کنم به یاد گیری یکی از زبان های سمت سرور و اول PHP رو انتخاب کردم برای این کار

میخواستم بدونم شیوه این زبان ها بر پایه چیه ؟؟ به چه صورت کار میکنند ؟؟ مثلا توی طراحی وب و در HTML کار به صورت لایه به لایه انجام میشه و کل الگوریتم به این شیوه هستش میخواستم بدونم شیوه PHP به چه صورته ؟؟؟ آیا سخته و یاد گیری و درکش مشکله و زمان میبره ؟؟

ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید و راهنمایم کنید با تشکر ...

لینک به ارسال

سلام

PHP یک زمان سمت سرور هست. یعنی کدهای برنامه شما فقط سمت سرور قابل تشخیصه. وقتی کدها توسط وب سرور اجرا می شن روی سیستم کلاینت خروجی HTML یا Java Script میدن. ساختار زبانی کاملا مشابه به c داره. یعنی یاد گرفتنش کار زیاد سختی نیست. برای شروع هم پیشنهاد میدم آموزش های PHP داخل همین انجمن رو مطالعه کنید بعد سراغ ویدئوهای آموزشی برید. ویدئوهای مهندس کیانیان تو اینترنت زیاده. می تونید دانلود کنید. تحت پروژه آموزش های خوبی ارائه دادن.

لینک به ارسال

سلام

PHP یک زمان سمت سرور هست. یعنی کدهای برنامه شما فقط سمت سرور قابل تشخیصه. وقتی کدها توسط وب سرور اجرا می شن روی سیستم کلاینت خروجی HTML یا Java Script میدن. ساختار زبانی کاملا مشابه به c داره. یعنی یاد گرفتنش کار زیاد سختی نیست. برای شروع هم پیشنهاد میدم آموزش های PHP داخل همین انجمن رو مطالعه کنید بعد سراغ ویدئوهای آموزشی برید. ویدئوهای مهندس کیانیان تو اینترنت زیاده. می تونید دانلود کنید. تحت پروژه آموزش های خوبی ارائه دادن.

ممنون از راهنمایتون ولی من میدونم که کار اصلی این زبان چطوریه یعنی اشنایی های اولیه و متوسط دارم فقط میخواستم بدونم بر پایه چه الگوریتم خاصی عمل میکنن چون اینطوری میتونم بهتر با این زبان کار کنم و یاد بگیرم مثلا من خیلی وقت پیش که html و css رو اصلا بلد نبودم نمیدونستم شیوه کارش چطوریه ولی وقتی فهمیدم بر طبق چه اصولی کار میکنه رفته رفته یاد گرفتم ...

به غیر از اینها شما تا حالا از بسته های آموزشی استفاده کردید ؟؟

لینک به ارسال

من php رو با ویدئوهای مهندس مهرداد کیانیان شروع کردم. فوق العاده بود. در مورد الگوریتم کار php متوجه منظورتون نمیشم!. الگوریتم رو شما باید بنویسی..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...