رفتن به مطلب

مشکل عجیب در از دست دادن ورودی گوگل

boyit

پست های پیشنهاد شده

بعد از یک سال و دو ماه از فعالیت سایتم { سایت عاشقانه ساکار sacar.ir } از رتبه الکسای خوبی بر خوردار هستم و ایندکس صفحات و مطالبم هم تو گوگل بسیار عالی بود

تا این اواخر که برای بالاتر رفتن رتبه از افزونه wordpress seo و هم چنین افزونه rss poster استفاده کردم دو روز پیش بود که وقتی به امار سایتم دقت کردم افت شدیدی داشت به حدی که از 3000 ورودی گوگل به صفر رسیده بود

و حتی وقتی که با عنوان "سایت عاشقانه" سرچ میکردی جزو سه انتخاب اول گوگل بودم ولی الان کلا از بین انتخاب های گوگل حذف شدم.

وقتی ادرس سایت یا عنوان سایت رو سرچ میکنی میادش و بالغ بر 15 هزار صفحه ایندکس شده رو برات نشون میده ولی ورودی ندارم .

حداقل با 15-20 تا سایت ، داخل بلک لیست بودنم رو چک کردم ولی همشون بدون ایراد نشون میدن و میگن سایت پاک پاک هستش

تو وبمستر گوگل هم هیچ پیغامی یا اروری وجود نداره و همه چیز از سایت مپ گرفته تا Robots.txt درست و تایید شده هستش. ولی همچنان ورودی گوگل نمیده ...

چند روزه تمامی مطالب مربوط به سئو و بلک لیست رو خوندم و هیچ دلیلی برای این مشکل پیدا نکردم از اساتید خواهانم که راهنماییم بکنند و اینکه ایا ممکنه مربوط به افزونه rss poster باشه ؟؟؟

تو این عکس افت شدید مشاهده میشه :

17129420272402774010.jpg

لینک به ارسال

شاید به این خاصر باشه که افزونه wordpress seo رو نصب کردید . تایتل ها رو تغییر داید ؟

لینک به ارسال

شاید به این خاصر باشه که افزونه wordpress seo رو نصب کردید . تایتل ها رو تغییر داید ؟

بله تایتل هارو عوض کردم

یعنی ممکنه با نصب یک افزونه و عوض کردن تایتل ها تو چند روز همچین افت شدیدی داشته باشه ؟؟؟

چجوری میشه فهمید مربوط به چی بوده ؟

همین که امروز افزونه رو حذف کردم کافیه ؟

لینک به ارسال

شاید به دلیل تغییر تایتل ها ورودیهایی که از تایتل های قبلی داشتید رو از دست دادید . شاید زمان ببره تا گوگل تایتل های جدید رو جایگزین کنه و یواش یواش براشون ورودی بگیرید .

لینک به ارسال

بعد از یک سال و دو ماه از فعالیت سایتم { سایت عاشقانه ساکار sacar.ir } از رتبه الکسای خوبی بر خوردار هستم و ایندکس صفحات و مطالبم هم تو گوگل بسیار عالی بود

تا این اواخر که برای بالاتر رفتن رتبه از افزونه wordpress seo و هم چنین افزونه rss poster استفاده کردم دو روز پیش بود که وقتی به امار سایتم دقت کردم افت شدیدی داشت به حدی که از 3000 ورودی گوگل به صفر رسیده بود

و حتی وقتی که با عنوان "سایت عاشقانه" سرچ میکردی جزو سه انتخاب اول گوگل بودم ولی الان کلا از بین انتخاب های گوگل حذف شدم.

وقتی ادرس سایت یا عنوان سایت رو سرچ میکنی میادش و بالغ بر 15 هزار صفحه ایندکس شده رو برات نشون میده ولی ورودی ندارم .

حداقل با 15-20 تا سایت ، داخل بلک لیست بودنم رو چک کردم ولی همشون بدون ایراد نشون میدن و میگن سایت پاک پاک هستش

تو وبمستر گوگل هم هیچ پیغامی یا اروری وجود نداره و همه چیز از سایت مپ گرفته تا Robots.txt درست و تایید شده هستش. ولی همچنان ورودی گوگل نمیده ...

چند روزه تمامی مطالب مربوط به سئو و بلک لیست رو خوندم و هیچ دلیلی برای این مشکل پیدا نکردم از اساتید خواهانم که راهنماییم بکنند و اینکه ایا ممکنه مربوط به افزونه rss poster باشه ؟؟؟

تو این عکس افت شدید مشاهده میشه :

17129420272402774010.jpg

دوست عزیز منم دقیقاً همینجوری با تغییر پلاگین از All in seo به wordpress seo بعد از 3 روز ورودیم از گوگل به صفر رسید شاید نمودار وبمستر تولز منو با خودتون اشتباه بگیرید اینقدر شبیه هم هستن.

چیزی که مطمئنم مشکل از تغییر تایتل نیست چون من تایتل ها رو دقیقاً مثل All in seo تنظیم کردم.

مشابه boyit منم هیچ مشکلی در سایت نیست و هیچ پیغام خطایی در وبمستر تولز برام نیومده

و هرچقدر فکر میکنم نمیتونم دلیل این افت رو متوجه بشم.

کسی هست تجربش رو داشته باشه و دلیلش رو بدونه ؟

لینک به ارسال

m.Mosibat عزیز ؟ شما افزونه رو حذف نکردید ؟ افزونه قبلی رو باز نصب نکردید ؟ مشکل حل نشد ؟ بهتر نشد ؟

من تمامی کارهایی که تو این مدت کردم رو مینویسم تا شاید به استاید کمک بکنه زودتر مشکل رو پیدا کنند

1) 8 ماه پیش سایت رو وبمستر گوگل ثبت کردم

2) یک ماه پیش قالبم رو عوض کردم

3) بعد عوض کردن قالب افزونه rss poster , wordoress seo رو نصب کردم

4) چند روز بعدش چون قالب رو عوض کردم و رمز وبمستر تولزم رو هم گم کرده بودم مجبور شدم اکانت دیگری بسازم وقبلی رو ول کنم و بازهم سایت رو ثبت کنم ( یعنی با یک اکانت دیگه هم ویرفای شده هستش )

بعد این کار بازدیدم چند برابر شد از 1000 ورودی گوگل به نزدیک سه هزار رسید و یهو به صفر سقوط کرد

و نکته بعدی اگه مشکل از اون افزونه هستش اینکه همه ساب دامین هام که همشون وردپرس اختصاصی خودشون نصبه و این افزونه روشون نیست چراااااااااا اینجوری شدن ؟؟؟؟

یکی از ساب دامین هام از 800 ورودی گوگل به صفر رسید

ویرایش شده توسط boyit
لینک به ارسال

m.Mosibat عزیز ؟ شما افزونه رو حذف نکردید ؟ افزونه قبلی رو باز نصب نکردید ؟ مشکل حل نشد ؟ بهتر نشد ؟

من تمامی کارهایی که تو این مدت کردم رو مینویسم تا شاید به استاید کمک بکنه زودتر مشکل رو پیدا کنند

1) 8 ماه پیش سایت رو وبمستر گوگل ثبت کردم

2) یک ماه پیش قالبم رو عوض کردم

3) بعد عوض کردن قالب افزونه rss poster , wordoress seo رو نصب کردم

4) چند روز بعدش چون قالب رو عوض کردم و رمز وبمستر تولزم رو هم گم کرده بودم مجبور شدم اکانت دیگری بسازم وقبلی رو ول کنم و بازهم سایت رو ثبت کنم ( یعنی با یک اکانت دیگه هم ویرفای شده هستش )

بعد این کار بازدیدم چند برابر شد از 1000 ورودی گوگل به نزدیک سه هزار رسید و یهو به صفر سقوط کرد

و نکته بعدی اگه مشکل از اون افزونه هستش اینکه همه ساب دامین هام که همشون وردپرس اختصاصی خودشون نصبه و این افزونه روشون نیست چراااااااااا اینجوری شدن ؟؟؟؟

یکی از ساب دامین هام از 800 ورودی گوگل به صفر رسید

متاسفانه منم هنوز مشکلم حل نشده.

شخصاً مطمئنم مشکل از افزونه wordpress seo نیست پس حذفش نکردم

منتها مشکلمم هنوز حل نشده.

لینک به ارسال

دسترسی گوگل رو به سایتتون بررسی کنید . از ابزار fetch استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...