رفتن به مطلب

چگونه تعداد کارکترهای بخش ابزارک ها را محدود کرد ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان .

من در طراحی قالبم میخواستم بخشهای مربوط به ابزارک که شامل مثلا بخش " آخرین دیدگاه ها " ، " پست های محبوب " و ... ، تعداد کارکترهایی که نمایش میدهد یه تعداد مشخص باشه نظم قالب را بهم نزنه ... تو انجمن هم جستجو کردم . بخش آموزش هم دیدم . آموزش مربوط به " مشخص کردن تعداد کاراکترها " که خوندم بیشتر موضوع بروی تعداد کارکترهای متن ها و پست ها بودش و نه بخش ابزارک ها ...

البته تقریبا خط اول آموزشش بیشتر به اون چیزی که من میخواستم میخورد ، اما چون این ابزارکهایی که من قراره استفاده کنم مربوط به خود وردپرس هستش دقیق نمیدونم این دستورات باید درکجا وارد کنم .تو بخش آموزش هم نخواستم سوال بپرسم که نظم آموزش و بخش بهم نخوره .

مثلا این کدی که می گند دقیق باید در کجا و در کدام صفحه قرار بگیره ؟؟

<?php echo substr(the_title('', '', FALSE), 0, 30); ?>

یا

<?php if (strlen($post->post_title) > 30) { echo substr(the_title($before = '', $after = '', FALSE), 0, 30) . '...'; } else { the_title(); } ?>

یا مثلا قسمت بعدی که همونی هستش که من میخوام تقریبا یعنی استفاده این کد در فایل functions.php

function limit_title($title, $n){
if ( strlen ($title) > $n )
{
echo substr(the_title($before = '', $after = '', FALSE), 0, $n) . '...';
}
else { the_title(); }
}

اما در خط بعدی این توضیح اومده که " و برای نمایش خروجی آن در فایل های پوسته از تابع زیر استفاده نمایید : "

<?php limit_title($post->post_title, 30); ?>

این کد من باید دقیق در کجا استفاده کنم ؟؟؟ همانطور که در بالا گفتم این ابزارکهاییی که من استفاده میکنم به صورت دیفالت برای وردپرس هستش ... حتی من فایل مربوط به این ابزارکها که با عنوان default-widgets.php در پوشه wp-includes وجود داره ، پیدا کردم اما دقیق نمیدونم در کدام قسمت ابزارکها باید قرار بدم ...

ممنون میشم راهنمایییم کنید ....

مرسی

لینک به ارسال

ابزارکهای پیشفرض رو نمیتوانید تغییر دهید

کدها برای حالتی هست که بخواهید متنی را در ابزارک سفارشی/عنوان/پست محدود کنید

لینک به ارسال

خوب راهی برای برطرف کردن این مشکل من هستش ؟؟؟ که بخش دیدگاهاهااا ، بخش محبوبترین عنوان ها و ... را تعداد کارکترهاش محدود کنم ؟؟؟!!

لینک به ارسال

فکر کنم بهترین راه حل برای حل این مشکل استفاده از " white-space " در CSS هستش ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...