رفتن به مطلب

افزونه فروش لینک دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان من میخوام با لینک دانلودی که در سایتم قرار دادم بعضی از لینکها را بصورت فروشی قرار بدم یعنی vip بشه . الان با این افزونه advanced-vipکار میکنم ولی مشکلاتی داره افزونه همه لینک ها می بنده و کاربری که عضو میشه و اکانت میخره می تونه دانلود کنه ولی کسی که اکانت نمیخره نمی تونه دانلود کنه و کلا موضوع برای نمایش نمیده ...

الان من میخوام کاربر بعد از عضویتش در سایت اشتراک مورد نظرشو بخره و لینک ها براش آزاد باشه یعنی بتونه دانلود کنه

ممنون میشم بگین من چطوری این مشکل حلش کنم

با این افزونه هم برخوردم Easy Digital Downloads ولی کار باهاشو بلد نیستم اگه آموزشی داره منون میشم بفرمایید

نمونه سایت

http://iranfilm156.com/

دوستان راهنمایی ممنون میشم خیلی احتیاج دارم بهش

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ممنون دوست عزیز ولی این باید به صورت دستی وارد بشه من میخوام به صورت خودکار این کار انجام بشه

راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز ولی این باید به صورت دستی وارد بشه من میخوام به صورت خودکار این کار انجام بشه

راهنمایی بفرمایید

اگه بصورت خودکار میخوای پس Easy Digital Downloads هم به کارت نمیاد متاسفانه

لینک به ارسال

خوب یعنی یک افزونه ای نیست که نیازهای که بالا توضیح دادم رفع کنه ؟؟؟

البته یه سری اسکریپت های غیر رایگان ایرانی مثل vipersian و viprog با قابلیت اتصال به وردپرس هم وجود دارن که دارای امکانات زیرن :

امکان ایجاد دانلود با تمام امکانات برای کاربران ویژه

امکان ایجاد دانلود با محدودیت های دلخواه برای کاربران مهمان

3 روش برای دانلود ( 1-دانلود اتوماتیک برای کاربران وارد شده ، 2-دانلود با یوزر و پسورد ،3- دانلود با site login نرم افزار های مدیریت دانلود )

دیگر نیاز نیست لینک تک تک فایل ها را بدهید ، کافی است لینک پوشه آپلود را بدهید

و . . .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...