رفتن به مطلب

جلوگیری از ایجاد برچسب تکراری

پست های پیشنهاد شده

سلام

7

در بخش برچسب‌ها که توسط افزونه feedwordpress تغذیه می‌شه، بسیاری از برچسب‌ها تکراری شدند و فقط نامک مربوط به اون برچسب‌ها متفاوته.

چه کار کنم که هر برچسبی رو در صورت وجود نداشتن اضافه کنه تا این‌طور هر برچسبی چند بار افزوده نشه؟

سپاس

لینک به ارسال

نه

در قسمت نوشته‌ها > برچسب‌ها، به جای اینکه یک برچسب در هفت پست قرار بگیره،

به طور مثال از کلمه action هفت تا برچسب دارم که هر کدوم برای یک پسته و به یک پست لینک شده. فقط نامکشون متفاوته. action1 - action2 - action3 و ...

این از مشکلات افزونه است به گمونم!

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

با سلام

یه سوال دارم. در صورتی که حجم برچسب ها زیاد باشه و تکرای هم توش باشه تاثیر منفی روی سایت داره و چطور میتونیم که از ایندکس شدن یا وارد شدن برچسب تکراری جلوگیری کنیم؟

لینک به ارسال

با سلام

یه سوال دارم. در صورتی که حجم برچسب ها زیاد باشه و تکرای هم توش باشه تاثیر منفی روی سایت داره و چطور میتونیم که از ایندکس شدن یا وارد شدن برچسب تکراری جلوگیری کنیم؟

سلام

به نظرم بهتر بود تایپک جدید باز می کردید.

از نظر سئو به نظر من سایت دیگه نباید از 20 برچسب بیشتر داشته باشه (البته بازم به وسعت موضوعات یک سایت بستگی داره) و مدیر سایت باید این 20 برچسب توی ذهنش باشه و در مواقع لزوم از اونها در پستهای هم موضوع بدون تکرار استفاده کنه .

لینک به ارسال

منون حمید جان حالا منظورتون 20 برچسب در هر پست بود؟ و اگه تکراری باشه چی؟

ببخشید که موضوع جدید نزدم جون این عنوان به سوالم خیلی نزدیک بود

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

منون حمید جان حالا منظورتون 20 برچسب در هر پست بود؟ و اگه تکراری باشه چی؟

نه عزیز منظور من برچسبهای کل سایت هست تکراری بودن برچسب هم از نظر سئو خوب نیست ...

لینک به ارسال

خب برخی سایتها مثل دانلودها برای هر پست خود بیش از 20 برچسب دارن که در کل خیلی زیاد میشه. چرا اونا افت بازدید ندارن.

فک نکنم با تعداد برچسب ها مشکلی پیش بیاد. فقط تکراری نباشه

به هر حال ممنون

لینک به ارسال

خب برخی سایتها مثل دانلودها برای هر پست خود بیش از 20 برچسب دارن که در کل خیلی زیاد میشه. چرا اونا افت بازدید ندارن.

گفتم که بستگی به وسعت موضوعات داره ضمنا من نگفتم افت بازدید پیدا می کنید.

فک نکنم با تعداد برچسب ها مشکلی پیش بیاد. فقط تکراری نباشه

به هر حال ممنون

خواهش می کنم در کل برای برچسب زدن باید خیلی فکر کنیدخیلی نکته های دیگه ای هست که توی انتخاب برچسب مهمه .

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...