رفتن به مطلب

رنگبندی قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

من اگه بخوام یه سایت با چندتا رنگ بسازم باید چی کار کنم

اگه اساتید یه آموزشی یا چیزی داریدبگید

من کلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم

لینک به ارسال

اسکریپت پیوست رو لینک کنید به صفحه.styleswitcher.zip

چند تا استایل با رنگ های مختلف طراحی می کنید. همه رو لینک کنید و برای هر کدوم title در نظر بگیرید.

<link rel="alternate stylesheet" type="text/css" href="css/black.css" title="black">

بعد بین استایل ها سویچ می کنید. من با لینک زیر استایل black رو دارم فعال می کنم. جالبه که صفحه هم رفرش نمی شه.

<a href="#" onclick="setActiveStyleSheet('black');return false;">

ویرایش شده توسط SM-Mahdavi
لینک به ارسال

تشکر از دو دوست عزیز کارم راه افتاد فقط در مورد این قسمت(برای هر کدوم title در نظر بگیرید.) یکم توضیح میدید با ذکر مثال ممنونم

لینک به ارسال

تشکر از دو دوست عزیز کارم راه افتاد فقط در مورد این قسمت(برای هر کدوم title در نظر بگیرید.) یکم توضیح میدید با ذکر مثال ممنونم

[sharedmedia=tutorials:tutorials:321]

لینک به ارسال

در پوشه استایل در داخل پوشه قالب فایلهای style1.css تا style6.css وجود ندارند

باید این فایلها برای استایلهای مورذد نظرتون ساخته و در مسیر ذکر شده قرار بگیرند

لینک به ارسال
در پوشه استایل در داخل پوشه قالب فایلهای style1.css تا style6.css وجود ندارند باید این فایلها برای استایلهای مورذد نظرتون ساخته و در مسیر ذکر شده قرار بگیرند

آقا من این کارو هم کردم و بعضی جاها رنگشم عوض کردم اما بازم نشد

بازم تشکر از لطفتون

لینک به ارسال

نمونه در آموزش را ببینید

دقیقا با همین کدها ساخته شده اگر مشکلی هست از فایل های ساخته شده است و محل قرار گیری کدهای فراخوانی این کدها حتما باید بعد از کد استایل اصلی قرار گیرند درست قبل از بسته شدن تگ head

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...