رفتن به مطلب

فیلتر بندی نوشته ها بر اساس دسته

پست های پیشنهاد شده

با سلام !

من می خوام نوشته های 3 دسته رو توی یک قسمت از سایت به نمایش بگذارم و در بالای اون ها عنوان اون 3 دسته باشه به صورتی که با کلیک بر روی هر دسته نوشته های اضافی پاک بشن و فقط اون نوشته ای مربوط به اون دسته که کلیک شده نمایش داده بشه

نمی دونم شاید نیازی نباشه از دسته استفاده کنم می تونم نوشته هارو براساس تگ هاشون مرتبط کنه یعنی با کلیک رو هر تگ سایر نوشته ها حذف بشن

ممنون میشم از دوستان راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

فکر میکنم منظورمو درست متوجه نشدین

اگه بعضی از سایت های portfolio رو دیده باشین که مثلا در بخش نمونه کارهای شخصی شرکتی یا مشارکتی که روی هر قسمت که کلیک میشه بقیه مطالب مربوط به سایر نوشتهها حذف میشن ( فک کنم با data-filter درست میکنن)

منظور من این بود که چطوری اینو توی وردپرس پیاده کنم

با پست تایپ هم فک کنم بشه

ولی اینکه چهجوری مطالبو جدا کنم توی وردپرس تا با کلیک روی اون سایر مطالب حذف بشه رو نمی دونم

ممنون میشم کمک بفرمایید

لینک به ارسال

اینطور که من متوجه شدم

شما به فرض میخواهین که در ساید بار 3 تا باکس ایجاد کنین که وقتی روی هر کدوم کلیک کردین الیاقی بصورت کشویی بسته بشن

خب برای این کار

3 دسته با نام هایی که میخواین بسازین

مطالبتون رو در هر دسته مناسب قرار بدین

از دسته ها کوئری بگیرین و کدش را در ساید بار قرار بدین

در آخر برای دسته ها از کد جاوا اسکریپت برای افکت مورد نظر ( بسته شدن در هنگام کلیک ) استفاده کنید

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال

پست چهارم رو بخونید

کوئری دسته ها رو هم توسط این قسمت بگیرین

http://wp-parsi.com/generator/

و در مرحله آخر از این آموزش جی کوئری استفاده کنید

http://isotope.metaf.../filtering.html

تا دقیقا چیزی بشه که میخواین

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...