رفتن به مطلب

فارسی شدن افزونه ها توسط چه کسی صورت میگیرد ؟

پست های پیشنهاد شده

درود

من امروز افزونه ای مثل WP-Optimize رو نصب کرده ام. حالا سوالم این است که این افزونه ها که از سایت اصلی وردپرس دانلود می شوند (با قسمت نصب افزونه ها در پنل وردپرس) حالا اینها چطوری اتوماتیک فارسی شده روی سایت ما می ایند ؟

لینک به ارسال

افزونه ها پوشه ای با اسم لنگویج دارن که فایل های ترجمه زبان های مختلف توش قرار میگیره ! از طرفی فارسی سازی این افزونه ها هم توسط یکی مث شما صورت میگیره توسط ایرانی ها

لینک به ارسال

من که نمیگم مریخی اند :D خب چطوری اون فایل فارسی شده رو میزارن تو پوسته ای که در مخزنه ؟؟! خود فارسی کننده ها میزارن ؟

ما چطور فارسی می تونیم اضافه کنیم به سایر پلاگین ها ؟ مثلا" بنده !

لینک به ارسال

من که نمیگم مریخی اند :D خب چطوری اون فایل فارسی شده رو میزارن تو پوسته ای که در مخزنه ؟؟! خود فارسی کننده ها میزارن ؟

برای هر افزونه باید با نویسنده همون افزونه مکاتبه کنید و درخواست کنید که فایل زبان رو توی نسخه ی بعدیش اضافه کنه

این چیزیه که منم پرسیده بودم و دقیقا همین جوابو گرفتم! ;)

لینک به ارسال

برای خودتون اگر منظورتونه که فایل با پسوند po را باید در نرم افزار poedit ویرایش کنید و در محلی که امید عزیزفرمودند فایل را به همراه نسخه ای که با پسوند mo به صورت خودکار می سازه ذخیره کنید

در مورد انتشار عمومی فایل زبان هم که فرمودند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...