رفتن به مطلب

wp-postmeta دیتابیس چیست؟

پست های پیشنهاد شده

درود

در دیتابیس بنده wp-postmeta حجم بسیار بالایی دارد

این جدول ها شامل چی هستند ؟ حذف کل این بخش به پست ها آسیب میزند ؟ آیا فقط زمینه های دلخواه در ان هستند ؟

لینک به ارسال

داده‌های مربوط به پستها در این جدول هست

زمینه دلخواه به طور معمول

لینک به ارسال

ای جدول شامل داده‌هایی مربوط به پست که وردپرس مقداردهی میکند هم هست

قبل از هر تغییری بکاپ بگیرید

حذف زمینه تعیین شده

sql

DELETE FROM wp_postmeta WHERE meta_key = 'YourMetaKey';

YourMetaKey نام زمینه است

http://www.catswhocode.com/blog/10-useful-sql-queries-to-clean-up-your-wordpress-database

برای حذف داده‌های اضافه

http://speakinginbytes.com/2013/02/delete-orphaned-post-meta-data-in-wordpress/

لینک به ارسال

من افزونه های زیر رو تست و نصب کردم :

Advanced Custom Fields

Custom Field Bulk Editor

Delete Custom Fields

ولی هیچ کدوم نتونستن زمینه ها رو حذف کنند . یعنی پیدا شون نکردند . حال چه کنم ؟

لینک به ارسال

یه سوال در مورد جدول wp-posts داشتم . من یه مطلب ارسال کردم که داخل جدول دو بار از این مطلبم اومده یکیش post-name=revision . یکیش هم post_status= inherit که البته این دومی فکر کنم تصاویر شاخص در اون جا میگیره ( اگه حدسم درست باشه به جز تصاویر شاخص موارد دیگری که این مقدار رو میگیرن چی هستن و اگه حذف بشن ( البته به غیر از اونایی که تصاویر شاخص درشون جا میگیره چون مشخص هست این برای تصاویر شاخصه و حذفشون نمیکنم ) مشکلی پیش نمی یاد ؟ و همچنین مورد اول اون چی هست و حذفش مشکلی رو به وجود می یاره یا خیر؟

لینک به ارسال

یه سوال در مورد جدول wp-posts داشتم . من یه مطلب ارسال کردم که داخل جدول دو بار از این مطلبم اومده یکیش post-name=revision . یکیش هم post_status= inherit که البته این دومی فکر کنم تصاویر شاخص در اون جا میگیره ( اگه حدسم درست باشه به جز تصاویر شاخص موارد دیگری که این مقدار رو میگیرن چی هستن و اگه حذف بشن ( البته به غیر از اونایی که تصاویر شاخص درشون جا میگیره چون مشخص هست این برای تصاویر شاخصه و حذفشون نمیکنم ) مشکلی پیش نمی یاد ؟ و همچنین مورد اول اون چی هست و حذفش مشکلی رو به وجود می یاره یا خیر؟

revision نگارش ذخیره شده بازنویسی مطلب هست

با افزونه wp-optimize میتوانید رکوردهای اضافه رو حذف کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...