رفتن به مطلب

تغییر نکردن صفحه تعمیر پس از انتقال و تغییر dns ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من سایتم رو از هاست قبلی به هاست جدید انتقال دادم و dns های دامنه رو هم روی هاست جدید ست کردم. به نظر می رسه تغییرات dns دامنه ها اعمال شده، چون وقتی فایل آپلود می کنم تو هاست جدید آپلود میشه و مطالب هم بدون مشکل منتشر میشن.

مشکلی که وجود داره اینه که صفحه اول سایت همچنان تو حالت تعمیری که از طرف هاست فعال شده، قرار داره. می خواستم بدونم چطور باید این مشکل رو حل کنم؟ همون طور که گفتم بقیه صفحات مشکلی ندارن و فقط صفحه اصلی تو حالت تعمیر هست.

کش مرورگر و کش ISP رو هم پاک کردم و به نظر نمی رسه مشکل از کش باشه.

منتظر راهنمایی دوستان هستم.

با تشکر

لینک به ارسال

مشکل از isp هست منم سایتم رو منتقل کردم ولی بازم سایت رو از سرور قبلی لود میکرد .

تو تنظیمات dns کانکشن تون ای پی های 4.2.2.4 و 8.8.8.8 رو وارد کنید ببینید بازم مشکل دارین ؟

با یه isp دیگه بررسی کنید . ایترنت مخابرات معمولا کش زیادی داره و تا 72 ساعت هم طول میکشه

لینک به ارسال
سلام در روت هاستتون محتویات index.php چی هست؟

محتویات index.php به صورت زیر هست که تا اونجایی که با فایل اصلی وردپرس چک کردم مشکلی نداره.

<?php
/**
* Front to the WordPress application. This file doesn't do anything, but loads
* wp-blog-header.php which does and tells WordPress to load the theme.
*
* @package WordPress
*/
/**
* Tells WordPress to load the WordPress theme and output it.
*
* @var bool
*/
define('WP_USE_THEMES', true);
/** Loads the WordPress Environment and Template */
require( dirname( __FILE__ ) . '/wp-blog-header.php' );

مشکل از isp هست منم سایتم رو منتقل کردم ولی بازم سایت رو از سرور قبلی لود میکرد . تو تنظیمات dns کانکشن تون ای پی های 4.2.2.4 و 8.8.8.8 رو وارد کنید ببینید بازم مشکل دارین ؟ با یه isp دیگه بررسی کنید . ایترنت مخابرات معمولا کش زیادی داره و تا 72 ساعت هم طول میکشه

اینترنتم مخابرات هست اما با یه isp دیگه هم چک کردم همین مشکلو داشت. کنترل+f5، گذاشتن علامت سوال آخر url و دستور ipconfig/flushdns توی cmd، رو هم برای پاک کردن کش ISP تست کردم. نمی دونم تاثیری داشته یا نه؟

زنگ زدم به پشتیبانی adsl میگم کش isp هر چند وقت یکبار ریست میشه، کارمنده اصلا نمیدونه کش چی هست.

سوالم اینه که اگه مشکل از کشه پس چرا همه مطالب و صفحاتم نمایش داده میشه، فقط صفحه اصلی رفته تو حالت تعمیر؟

لینک به ارسال

دوستان همون طور که فکر می کردم مشکل از کش نبود. تو روت سایتم فایلی به نام index.shtml وجود داشت که از طریق هاست قبلی و برای بردن سایت به حالت تعمیر ایجاد شده بود. با پاک کردن این فایل مشکل حل شد.

با تشکر از دوستانی که برای پاسخ دادن وقت گذاشتن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...