رفتن به مطلب

راهنمائی برای ایجاد پوسته

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

sلام

یه قالب طراحی شده یعنی طرح اولیش پیدا شده حالا من طرح را میزارم راهنمائی کنید از چه کد هایی استفاده کنم و ایا قالبی توی این زمینه هست که بتونم ویرایش کنم ؟

http://uplod.ir/njm9cfg3pq1o/54.pdf.htm

لینک به ارسال

من فکر کردم شما فایل psd رو قرار داده اید! چیزی که شما قرار داده اید فقط ایده ای از قالب بندی سایت می باشد.من پست های زیادی از شما در این انجمن دیده ام که اکثر آن ها در زمینه html و css بوده است! برایم جای سواله که چرا شما اقدام به یادگیری این زبان ها نمی کنید!؟ اگر به جای صرف این همه زمان برای مطرح کردن سوالاتتان و انتظار برای دریافت پاسخ فقط کمی مطالب آموزشی دز زمینه طراحی وب سایت می خواندید اکنون توانایی طراحی یک قالب کامل را داشتید.اگر جسارتی کردم عذر مرا بپذیرید,قصدم فقط کمک بود...#

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اکثرا بهترین مرجع رو w3school معرفی می کنند ولی به نظر من بهترین مرجع سایت زیر است...#

http://www.google.com/

لینک به ارسال

من زیاد وقت ندارم اموزش یاد بگیرم باید سر فرصت بروم کلاس کسی هست بتونه طرحی که دادم را طراحی کنه هزینشا بگیره

لینک به ارسال

طبق قوانین انجمن سعی کردم در مورد هزینه در پیغام خصوصی مطرح کنم ولی با خطای زیر مواجه شدم:

نام کاربری lawgostar نمی تواند از سیستم پیغام رسان استفاده نماید

اگر مایل بودید قالب مد نظر شما رو با مبلغ 100000 تومان طراحی می کنم.

موفق باشید...#

لینک به ارسال

با کیفیت بالا ؟

تضمین میکنی جایی دیگه به غیر سایتم نباشه این قالب یعنی بیرون نره ؟

لینک به ارسال

چه تضمینی دوست من؟ :دی

دست من که نیست.اگه منظورتون انتشار قالب توسط خودمه! که باید عرض کنم یک طراح هیچوقت اعتبار خودش را با انجام چنین کاری لکه دار نمی کنه.اما شاید یه آدم از خدا بی خبری پیدا شد و خواست قالب شما را ریپ کند! باز هرجور مایلید...#

لینک به ارسال

دوستان لطفا رعایت کنید.

بحث هزینه در بخشهای عمومی ممنوع هست.

منتقل شد....

• امتیاز 1
لینک به ارسال
تضمین میکنی جایی دیگه به غیر سایتم نباشه این قالب یعنی بیرون نره

فکر نکنم در دنیای متن باز وجود یک قالب در سایتهای دیگه معضل باشه من و شما سایت داریم چون چندین متخصص زحمت کشیدند و وردپرسی ساختند که ما به رایگان ازش استفاده کنیم سخاوتمندی لازمه حضور در این فضاست

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...