رفتن به مطلب

با وجود ایندکس شدن مطالب، عنوان مطالب در گوگل دیده نمیشود!

پست های پیشنهاد شده

سلام.

اقا من تو انجمن وردپرس فارسی مطرح کرم چند روزه هیچ کس جوابی نداده. فقط چند نفر گفتن باید صبر کنی و سئو و از این جور صحبت ها.

گفتم بشما بگم شاید بفهمیم مشکل دقیقا از کجاست.

یک سایت زدم به اسم DoKalame.ir

مطالب هیچ کدوم کپی نیست.

تیتر ها رو اختصاصی انتخاب کردم وسعی کردم طوری بزنم که جای دیگه نباشه.

مطالب ایندکس شده ولی وقتی تیتر هر کدوم از مطالبم رو در گوگل سرچ می کنم، با وجود اینکه فقط من اون تیتر رو دارم، باز هم سایت من رو نشون نمیده و سایت های غیر مرتبط رو نشون میده.

کلا تاحالا گوگل 1 دونه ورودی هم نیورده برا من.

قبلا تو وب مستر 130 تا ارور گرفته بودم که زورکی پاکش کردم

الان هم دوباره چندتا ارور دیگه گرفتم 150 تا !!!

تو عکس پایین گذاشتم.

به نظر خودم مشکل در قسمت ادرس لینک هم دارم .

دوستان این سایته من جوونه ولی مثل ماموت ها داغون شده. ممنون میشم نجاتش بدید که دیگه دارم ناامید میشم

post-4599-0-73321200-1389271344_thumb.jp

post-4599-0-22397500-1389271583_thumb.jp

post-4599-0-22562300-1389271600_thumb.jp

post-4599-0-32475000-1389271647_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام.

دوستان این سایته من جوونه ولی مثل ماموت ها داغون شده. ممنون میشم نجاتش بدید که دیگه دارم ناامید میشم

سلام

دلیلش همین تازه بودن سایت شماست با ارسال مطالب جدید و غیر کپی و کمی صبر گوگل بعد از اعتماد کردن به سایت شما مطالبتونو در جستجوی گوگل پیدا خواهید کرد.

موفق باشی.

لینک به ارسال

جناب مدیر از پاسخ شما ممنونم.

قبلا یک سایت ورد پرس دیگه داشتم. وقتی مطلب انجصاری می زدم گوگل یکی دوروز بعئ تحویلش می گرفت.

الان 30 تا 40 روز شده چند ده تا پست رو هنوز یکبار هم با وجود سرچ عنوان مطلب خودم ، مطلب رو در گوگل ندیدم!

بنظر شما چند روزه دیگه باید صبر کنم. در حالیکه 5 ماه پیش با چند روز صبر کردن مطلب نمایش داده میشد؟

راستی یک نگاه هم به عکس های پایین پست بی زحمت مینداختید . آیا سایت مشکلی نداره؟ انگار چیزی خرابه که اینقدر تو وب مستر ارور داده.

لینک به ارسال

سایت که ایندکس دارد

https://encrypted.google.com/#q=site%3ADoKalame.ir

اینکه در جستجو نمی‌آید باید صبر کنید تا رتبه بهتری پیدا کنید

پوسته شما هم تجاری هست

و هیچ راهنمایی برای سایت شما نداریم

لینک به ارسال

متن ارور های وبمستر گوگل باید باشه تا بدونیم به چی گیر داده

شما افزونه وردپرس سئو رو نصب کنین و بعدش طبق آموزشهای موجود لینکها رو تنظیم کنید تا سئو خیلی بهتر و استانداردی داشته باشین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...