رفتن به مطلب

اضافه کردن یک بخش به سایتم

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید بنده می خوام یک بخشی در سایتم ایجاد کنم و بعلاوه پست های معمولیم که می فرستم یک بخش درست کنم که برای نرم افزار های خاص یک صفحه جدا داشته باشم یعنی هر نرم افزار خاص یک صفحه خاص داشته باشه برای خودش

حالا نمی دونم چجوری درستش کنم با بخش برگه ها یا با بخش پست ها

در کل قراره اینجوری باشه که هر نرم افزار یک صفحه برای خودش داره و کسی که مثلا گوگل کروم رو دانلود کنه می ره به اون صفحه و گوگل کروم رو برای تمام سیستم عامل ها می تونه دانلود کنه موبایل آندروید و ایفون و سیمبیان و.... و برای کامپیوتر هم نسخه ویندوز و مکینتاش و لینوکس و....

و تمام قسمت ها هم قراره با زمینه دلخواه کا کنه حالا می خوام ببینم ایا می شه با بخش برگه ها درستش کرد یا نه ؟؟

چون می شه به برگه ها قالب جدا داد فکر کنم با بخش برگه ها بهتر بشه درستش کرد

لینک به ارسال

در کل قراره اینجوری باشه که هر نرم افزار یک صفحه برای خودش داره و کسی که مثلا گوگل کروم رو دانلود کنه می ره به اون صفحه و گوگل کروم رو برای تمام سیستم عامل ها می تونه دانلود کنه موبایل آندروید و ایفون و سیمبیان و.... و برای کامپیوتر هم نسخه ویندوز و مکینتاش و لینوکس و....

یه روش ساده و حرفه ای :)

بیاید برای پست های مربوط به گوگل کروم اندروید، ایفون، ویندوز، مکینتاش، لینوکس و غیره یه تگ ثابت بذارید به عنوان مثال "دانلود-گوگل-کروم" بذارید و صفحه رو اینجوری فراخوانی کنید :

http://www.site.com/tage/دانلود-گوگل-کروم

این صفحه شامل تمام پست های مربوط به این تگ که قرار دادید هست!

لینک به ارسال

یه روش ساده و حرفه ای :)

بیاید برای پست های مربوط به گوگل کروم اندروید، ایفون، ویندوز، مکینتاش، لینوکس و غیره یه تگ ثابت بذارید به عنوان مثال "دانلود-گوگل-کروم" بذارید و صفحه رو اینجوری فراخوانی کنید :

http://www.site.com/tage/دانلود-گوگل-کروم

این صفحه شامل تمام پست های مربوط به این تگ که قرار دادید هست!

دوست عزیز اینکار اصلا ربطی نداره به مطالب و اصلا یک بخش جدا هست شاید حتی به صورت html و استاتیک در آوردمش

این صفحه قراره لینک دانلود و... همش تو همون باشه و برای همه نرم افزار ها قرار نیست ایجاد بشه فقط نرم افزار های محبوب

لطفا اگر می شود فقط به سئوالات من پاسخ بدید

ایا می شه با برگه ها یک همچین چیزی درست کرد و درش از زمینه دلخواه و... استفاده کرد.

بخش مطالبم اگر بخوام استفاده کنم اون مطلب اصلا نباید نمایش داده بشه در سایت و همینطور دستش و چون برای نمایش ندادن یک دسته در مطالب باید یا افزونه نصب کنی و... فکر می کنم با برگه ها کار کنم بهتر هست

لینک به ارسال

می تونید یک قالب خاص برای یک برگه درست کنید و از زمینه های دلخواه هم داخل اون برگه استفاده کنید.

لینک به ارسال

خوب یک سئوال دیگر در همین مورد من می خواستم بدونم چجوری می تونم کاری کنم که پیوند یکتایی که به بخش برگه ها می دهم به صورت ساب دامین دربیاد خودکار فقط هم برگه ها مثلا برگه ads رو که درست می کنم بشه ads.site.ir لطفا راهنمایی کنید نمی خوام دستی باشه حدالامکان

لینک به ارسال

خوب یک سئوال دیگر در همین مورد من می خواستم بدونم چجوری می تونم کاری کنم که پیوند یکتایی که به بخش برگه ها می دهم به صورت ساب دامین دربیاد خودکار فقط هم برگه ها مثلا برگه ads رو که درست می کنم بشه ads.site.ir لطفا راهنمایی کنید نمی خوام دستی باشه حدالامکان

http://wordpress.org/plugins/automatic-subdomains/
http://wordpress.org/plugins/wp-subdomains-revisited/

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوباره خدمت شما اساتید گرامی و باز سئوال در مورد همین بخشی که می خوام بزودی طراحیش رو شروع کنم

این دفعه سئوالم در مورد کد های شرطی زمینه دلخواه هست

کلا روش فعال سازی زمینه دلخواه و کد های شرطی که بشه باهاش گفت که مثلا اگر این زمینه دلخواه فعال بود این کد رو نشون بده اگر فعال نبود این کد رو نشون بده و یک نوع کد شرطی رو هم می خوام که بشه براش مقدار ورودی رو هم تعیین کرد مثلا اینجوری باشه که بگه وقتی زمینه دلخواه 1 فعال شد و مقدار 2 در این زمینه دلخواه وارد شد این کد رو نشون بده یا برعکسش اگر این مقدار وارد شده بود این کدها رو نشون نده اینجوری قبلا هم به نظرم پرسیدم بعضی هاش رو ولی یادم رفته و نتونستم پیدا کنم لطفا اگر می شه با زبان ساده توضیح بدید خیلی ممنون

لینک به ارسال

سلام دوباره خدمت شما اساتید گرامی و باز سئوال در مورد همین بخشی که می خوام بزودی طراحیش رو شروع کنم

این دفعه سئوالم در مورد کد های شرطی زمینه دلخواه هست

کلا روش فعال سازی زمینه دلخواه و کد های شرطی که بشه باهاش گفت که مثلا اگر این زمینه دلخواه فعال بود این کد رو نشون بده اگر فعال نبود این کد رو نشون بده و یک نوع کد شرطی رو هم می خوام که بشه براش مقدار ورودی رو هم تعیین کرد مثلا اینجوری باشه که بگه وقتی زمینه دلخواه 1 فعال شد و مقدار 2 در این زمینه دلخواه وارد شد این کد رو نشون بده یا برعکسش اگر این مقدار وارد شده بود این کدها رو نشون نده اینجوری قبلا هم به نظرم پرسیدم بعضی هاش رو ولی یادم رفته و نتونستم پیدا کنم لطفا اگر می شه با زبان ساده توضیح بدید خیلی ممنون

جستجو کنید

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام خسته نباشید بنده یک کد می خواستم که بتونم با استفاده از اون و ای دی هر پست بتونم اطلاعاتی رو که از اون پست نیاز دارم در هر جایی استخراج کنم مثلا با دادن ای دی بتونم هر زمینه دلخواهی از اون پست رو خواستم نشون بدم و یا اینکه تیتر مطلب رو نمایش بدهم یا اینکه تصویر شاخص اون مطلب رو نشون بدم و...

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید بنده یک کد می خواستم که بتونم با استفاده از اون و ای دی هر پست بتونم اطلاعاتی رو که از اون پست نیاز دارم در هر جایی استخراج کنم مثلا با دادن ای دی بتونم هر زمینه دلخواهی از اون پست رو خواستم نشون بدم و یا اینکه تیتر مطلب رو نمایش بدهم یا اینکه تصویر شاخص اون مطلب رو نشون بدم و...

تابع دریافت مقدار زمینه get_post_meta هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...