رفتن به مطلب

حذفtable و imort نشدن آن

پست های پیشنهاد شده

سلام من اشتباهی یه ف کردم البته قبلش export کرده بودم و الان خواستم import کنم خطا داد اینم خطاش:

SQL query:
--
-- Dumping data for table `wp_commentmeta`
--
INSERT INTO `wp_commentmeta` ( `meta_id` , `comment_id` , `meta_key` , `meta_value` )
VALUES ( 33, 19, '_wp_trash_meta_status', '0' ) , ( 34, 19, '_wp_trash_meta_time', '1388849407' ) ;
MySQL said: Documentation
#1062 - Duplicate entry '33' for key 'PRIMARY

ببینید من قبلش از همین صفحه که در عکس میبینید wp_poot رو تیک زده بودم و export گرفته بودم . بعد ناخدا گاه روی همین تبل کلیک کردم و حذف شد .برای ایمپورت از همین صفحه استفاده کنم؟ این کار رو کردم خطا داد خطاش رو بالا گفتم . حالا چیکار کنم؟

هر چی مطلب داشتم به باد رفت :(

با عرض معذرت . نمیدونم این پست چرا دو تا شد . قبلش من پست رو ارسال کرده بودم بعد دیدم عکس رو فراموش کردم پیوست کنم بعد عکس رو پیوست کردم که بعد دیدم دو تایپیکم دو تا شدن نمیدونم چرا اینچوری شد . من که نمیتونم حذفش کنم دوستان مدیر زحمتشون رو بکشن . بازم معذرت

post-3832-0-43151900-1389176044_thumb.pn

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

جدول پست که دیده نمیشه در تصویر

Drop کردید؟

خطای بالا هم در صورتی هست که رکورد پست در جدول باشد

و به نوعی خطای تکرار هست

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله خب drop کرده بودم این عکس رو نشون دادم تا بگم از این صفحه حذف کردم البته قبلش هم از همین صفحه اکسپورت کرده بودم الان هم خواستم ایمپورت کنم که اون خطا داد .

البته الان یه چیزی به ذهنم رسید فکر کنم از این باشه . در کل وقتی اکسپورت کرده بودم در واقع کل دیتابیس رو اکسپورت کرده بودم و وقتی که خواستم ایمپورت کنم به همین خاطر خطای تکرار داده چون بقیه تبل ها وجود داشتن ( ولی وقتی اکسپورت کردم فقط تبل مورد نظر رو تیک زدم بعد اکسپورت کردم فکر میکردم فقط همین تبل اکسپورت میشه که گویا کل تبل ها رو اکپسورت کرده . به همین خاطر همه تبل ها رو حذف کردم بعد ایمورت کردم که بدرستی ایمپورت شد . مطالب هم برگشتن . حدسم درست بوده؟ ( دارم به خودم میبالم چون برای اولین بار من این کار رو کردم و ده دقیقه دیگه درستش کردم پست نزدم که اسپم نشه منتظر جواب بودم البته یه ریسک بود ) .

سوال : برای اکسپورت فقط یک تبل باید روی تبل مورد نظر کلیک کنم بعد وقتی صفحه مورد نظر باز شد از اون صفحه اکسپورت و ایمپورت کنم درسته؟ اینو هم همون لحظه امتحان کردم البته تست نکردم

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

بله هم در صفحه جدول بخش export

و هم در دیتابیس میتوانید جداول را انتخاب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...