رفتن به مطلب

چیدن نام دسته ها و برگه ها درقالب به ترتیب دلخواه

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من هر دسته یا برگه ای که ایجاد می کنم در قالب به ترتیب حروف الفبا نشون داده میشه.

مثلا در نوار بالا برگه تماس با اول نشون داده شده بعد برگه صفحه اصلی وبعد برگه های دیگه. من میخوام اول برگه صفحه اصلی نشون داده بشه وبقیه رو هم خودم بچینمو

میخوام خودم این ترتیب رو بزارم نه به ترتیب حروف الفبا،چیکار باید بکنم.

لینک به ارسال

راه ساده این هست اگر قالبتون از فهرست ها پشتیبانی می کنه منو بالا رو با فهرستها بسازید

راه بعدی این هست اون تکه کدی که برای نمایش لینکهایتون در منو بالا دارید رو قرار بدین تا ببینیم چه کدی هست تا بشه تعویضش کرد

لینک به ارسال

راه ساده این هست اگر قالبتون از فهرست ها پشتیبانی می کنه منو بالا رو با فهرستها بسازید

راه بعدی این هست اون تکه کدی که برای نمایش لینکهایتون در منو بالا دارید رو قرار بدین تا ببینیم چه کدی هست تا بشه تعویضش کرد

قالبم از فهست پشتی بانی میکنه

میشه روش اول رو توضیح بدیدلطفا؟

لینک به ارسال

خب به قسمت فهرستها مراجعه کنید فهرست جدید بسازید

لینک دسته بندی ها برگه های خودتون با تریتیبی خودتون می خواین قرار بدین و فهرست ذخیره کنید در موقعیتش فعالش کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...