رفتن به مطلب

تغییر اندازه تصویر

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید مدتیه یه مشکلی دارم

وقتی در قسمت ارسال مطلب تصویر قرار میدم و اندازه های اون تصویر رو مثلا 300 * 150 قرار میدم بعضی از تصاویر اندازشون اون اندازه ای که تعیین کردم در نمیاد و در قسمت راسال مطلب اون اندازه که من تعیین میکنم هست اما وقتی میرم روی سایت و پستی که ارسال کردم رو باز میکنم اندازه تصویر مثلا میشه 500 *400

این لینک رو نگاه کنین

http://www.neopost.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87/

اندازه تصویر رو 300*150 تعیین کردم اما 2 یا 3 برابر اون اندازه هست که من تعیین کردم و اصلا ربطی به اون ابعاد تعیین شده نداه

چرا اینجوریه؟چیکار کنم؟قالب های دیگه هم امتحان کردم همینجوره

لینک به ارسال

معذرت میخوام خودم ابدیت کردم یه کم عجله داشتم

یه سوال دیگه هم داشتم

اینکه اگه یه هاست دانلود بگیرم و با صاب دامین یه این هاستم وصلش کنم اون موقع میشه روی اون هاست تصاویر شاخص اپلود کرد؟اخه هر کاری میکنم از اموزش ها هم استفاده کردم اما توی این قالبم تصاویر روی در قسمتی که قبلا گفتم قبل از اینکه وارد پست شم مثلا مثل فروشگاه ها که عکس کوچیک از تصویر اصلی رو نمایش میدن نشون نمیده فقط وقتی نشون میده که تصویر شاخص بزارم تصویر شاخص هم که از اپلود سنتر پشتیبانی نمیکنه خیلی هم توی زیبای سایت موثره.اگه میشه یه راهنمایی کنین سوال قبلیمم خیلی مهمه شکل سایت بد شده چون تصوایر هم اندازه نیستن

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل من اینجاست که نمیخوام تصاویر رو در خود هاست سایتم اپلود کنم به خاطر حجم و کم کردن سرعت سایت تصاویر رو روی اپلود سنتر میزارم در حالی که تصاویر شاخص روی اپلود سنتر جواب نمیده

مشکلم رو چطوری حل کنم؟

تصویر بند انگشتی فرق داره با شاخص؟کلاه راهی هست من بتونم این کار رو کنم؟www.neopost.ir یه نگاه بندازید منظورمو میفهمد اولین پست در سایتم که نشون داده شده منظورم همون اخرین پستی هست که ارسال کرمد یه تصویر شاخص براش انتخاب کردم که میتونید ببینید منظورمو برسونم.میخوام مثا اون پست از این به بعد همه پست هام تصاویر رو اونجوری نشون بده اما نمیخوام تصاویر رو در هاستم اپلود کنم میخوام یا هاست دانلود بگیرم یا از اپلود سنتر ها مثل قبل استفاده کنم حالا راهی هست؟چون فکر کنم همه تصاویر رو در هاست اپلود کنم خیلی سنگین بشه هاستم

ویرایش شده توسط SAMAN...23
لینک به ارسال

فکر کنم اینی که شما گفتین وقتی به دردم میخوره که هاست دانلود گرفتم و بخوام روی صاب دامین اپلود کنم درسته؟با این روش که نمیشه تصویر شاخصو از روی اپلود سنتر گرفت

لینک به ارسال

شما با این روش می تونی مسیر ذخیره شدن فایل های رسانه رو تغییر بدین. بعد تصاویر رو از طریق رسانه آپلود می کنید و به عنوان تصویر شاخص استفاده می کنید.

لینک به ارسال

بر اساس اندازه هایی که شما داخل function تعریف می کنید تصویر شاخص لود میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...