رفتن به مطلب

تغییر در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

با وجود اینکه قاطی کردم گفتم نمیام سایتمم ول کردم ولی باز اومدم :)

WWW.NEOPOST.IR

یه نگاه به سایتم کنید اگه زحمتی نیست ببینید این قالب تقریبا فروشگاهی که روی سایت نصب کردم اما سایت خودم دانلوده ولی خیلی به هم میان :D

میخواستم بدونم چه کدی رو به کجا باید اضافه کنم تا بتونم توی قسمتی که جلوی پست ها برای عکس گذاشتن جای خالی گذاشته عکس بزارم.وقتی پست ارسال میکنم چطوری اونجا رو عکس بزارم؟عکس ها روی اپلد سنتر اپلود میکنم البته یکی دو روز دیگه هاست دانلود اضافه میکنم اگه معجزه شه و طریقه استفادشو یاد بگیرم

منظورم از جای که عکس بزارم قسمتی هست که در جلو پست ها با کادر مربعی هست و داخلش نوشته NO PREVIEW قبل از اینکه داخل پست ها شین منظورمه

مرسی

لینک به ارسال

من دقیقا متوجه نشدم کدوم قسمت منظورتونه ولی احتمالا تصویر شاخص باشه که موقع گذاشتن پست میتونید انتخابش کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

اره وقتی تصویر شاخص رو انتخاب میکنم نمایش میده اما تصویر شاخص رو باید روی خوص هاست اپلود کنم حتما؟اخه روی اپلود سنرت نمیشه که چه جوریه؟الان یه قالب دیگه رو امتحان کردم اینم تقریبا مثل اونه.

یه مشکل دیگه هم داره اینکه فقط 10 پست اخر رو در صفحه اول نشون میده نه صفحه بندی داری نه هیچی کلا الان چیکار کنم صفحه بندی رو اضافه کنه و اون عکس ها رو هم بتونم وارد کنم؟بدون تصویر شاخص نمیشه؟

لینک به ارسال

برای تغییر در تعداد پست های نمایش داده شده میتونید از گزینه تنظیمات > خواندن تغییرات را لحاظ کنید . برای اینکه شماره صفحه هم داشته باشه یک افزونه شماره صفحه مانند : Simple Pagination نصب کنید و کدش رو داخل ایندکستون در محل مناسب قرار بدین .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی اون مشکل رو حل کردم الان مشکل اصلی اینه که بعضی از تصاویری که در پست ها گذاشتم رو در اون کادر همراه پست نشون نمیده و بعضی ها رو نشون میده تصویر شاخص هم امتحان کردم ولی خیلی بد نشون میده کلا تصویر شاخص رو مگه میشه از تو اپلود سنتر اپلود کرد و به عنوان تصویر شاخص گذاشت؟

ویرایش شده توسط SAMAN...23
لینک به ارسال

فکر نکنم از آپلود سنتر بشه لینک برای تصویر شاخص بگذارید ولی یه راه هست . توسط آموزش زیر میتونید اولین عکستون در پست رو به عنوان تصویر شاخص انتخاب کنید:

http://alimir.ir/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D8%B5/

در ضمن حتما در پست هاتون حداقل از یک عکس استفاده کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...