رفتن به مطلب

مشکل در ارسال دیدگاه برای مطالب ارسالی

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض میکنم خدمت دوستای وردپرسی خودم

امروز با یه مشکلی روبه رو شدم که نفهمیدم دلیلش چیه برا هیمن مزاحم شما عزیزان شدم .

دوستانی کی میدونه دلیل عدم امکان ارسال دیدگاه در وب سایت من از چی میتونه باشه . ممنون میشم راهنماییم کنید اینم آدرس وب سایتم www.websoal.com

لینک به ارسال

به انجمن خوش اومدین ...

کدهای فایل کامنتتون رو درج کنید تا چک کنیم .

ویرایش شده توسط SMJ SOFT
لینک به ارسال

به انجمن خوش اومدین ...

کدهای فایل کامنتتون رو درج کنید تا چک کنیم .

ممنون بابت خوش آمد گویی

اینم کد ها فایل کامنت

<?php // Do not delete these lines
if ('comments.php' == basename($_SERVER['SCRIPT_FILENAME'])) die ('Please do not load this page directly. Thanks!');
if (!empty($post->post_password)) { // if there's a password
if ($_COOKIE['wp-postpass_' . COOKIEHASH] != $post->post_password) { // and it doesn't match the cookie
?>
<h2><?php _e('Password Protected'); ?></h2>
<p><?php _e('Enter the password to view comments.'); ?></p>
<?php return;
}
}

$oddcomment = 'alt';
?>
<div class="story">
<?php if ($comments) : ?>
<!--block-->

<div class="commentheader">
<div class="title">
تا این لحظه "<?php comments_number('صفر دیدگاه', 'یک دیدگاه', '% دیدگاه' );?>" دیدگاه ارسال شده است !
</div>
</div>

<ol class="commentlist">
<?php foreach ($comments as $comment) : ?>
<div class="comments">
<li class="<?php echo $oddcomment; ?>" id="comment-<?php comment_ID() ?>">
<div class="commentmetadata">
<strong><?php comment_author_link() ?></strong>, در تاریخ : <?php comment_date('F jS, Y') ?> و ساعت <?php comment_time() ?> گفته است :<?php edit_comment_link('[ویرایش دیدگاه]','',''); ?>
<?php if ($comment->comment_approved == '0') : ?>
<em><?php _e('Your comment is awaiting moderation.'); ?></em>
<?php endif; ?>
</div>

<div class="commentssaid">
<?php comment_text() ?>
</div>
</li>
</div>
<?php /* Changes every other comment to a different class */
if ('alt' == $oddcomment) $oddcomment = '';
else $oddcomment = 'alt';
?>
<?php endforeach; /* end for each comment */ ?>
</ol>
<?php else : // this is displayed if there are no comments so far ?>
<div class="nocomments">
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است .
</div>
<?php if ('open' == $post->comment_status) : ?>
<!-- If comments are open, but there are no comments. -->
<?php else : // comments are closed ?>
<!-- If comments are closed. -->
<p class="nocomments">ارسال دیدگاه توسط مدیریت بسته شده است .</p>
<?php endif; ?>
<?php endif; ?>
</div>

<?php if ('open' == $post->comment_status) : ?>
<div class="story">
<div class="header">
<div class="title">
ارسال دیدگاه
</div>
</div>
<div class="text">

<?php if ( get_option('comment_registration') && !$user_ID ) : ?>چ
<p>برای ارسال دیدگاه باید <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?redirect_to=<?php the_permalink(); ?>">وارد سایت شوید</a> .</p>
<?php else : ?>
<form action="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
<?php if ( $user_ID ) : ?>
<p><a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-admin/profile.php"><?php echo $user_identity; ?></a> , شما وارد سایت شده اید . <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?action=logout" title="Log out of this account">[خروج از سایت]</a></p>
<?php else : ?>
<div class="comment_info">
<input type="text" name="author" id="author" class="comment_input" value="<?php echo $comment_author; ?>" tabindex="1" placeholder="نام (لازم)" />
<input type="text" name="email" id="email" class="comment_input" value="<?php echo $comment_author_email; ?>" tabindex="2" placeholder="ایمیل (نمایش داده نمی شود)" />
<input type="text" name="url" id="url" class="comment_input" value="<?php echo $comment_author_url; ?>"tabindex="3" placeholder="وبسایت (اختیاری)" />
<?php endif; ?>
<input name="submit" type="submit" id="submit" tabindex="5" value="ارسال دیدگاه" class="comment_submit" />
<input type="hidden" name="comment_post_ID" value="<?php echo $id; ?>" />
</div>

<div class="comment_text">
<textarea name="comment" id="comment" tabindex="4" placeholder="متن دیدگاه ..."></textarea>
</div>
</div>
<?php do_action('comment_form', $post->ID); ?>
</form>

</div>
</div>

<?php endif; // If registration required and not logged in ?>
<?php endif; // if you delete this the sky will fall on your head ?>

ویرایش شده توسط websoal
لینک به ارسال

مثلا اینکه قبلا چنین مشکلی نداشتین. چون من سایت شما را نگاه کردم و نظراتی داشت. پلاگین جدید نصب نکردین؟ با پوسته دیگه امتحان کردین ؟

لینک به ارسال

مثلا اینکه قبلا چنین مشکلی نداشتین. چون من سایت شما را نگاه کردم و نظراتی داشت. پلاگین جدید نصب نکردین؟ با پوسته دیگه امتحان کردین ؟

پلاگین جدید نصب کرده بودم مثل کپچا و 3 تا افزونه امنیتی ولی مشکلی وجود نداشت فقط سه تا افزونه رو که اسم هاشون یادم نمیاد رو پاک کردم و از اون روز که پری روز بود تا به امروز چک نکرده بودم که امروز متوجه این مشکل شدم .

پوسته هم که نصب نکردم و کدهاش رو هم دست کاری نکردم .

لینک به ارسال

شما تا به حخال قوانین رو خوندید؟

مدت انتظار برای پاسخگویی 24 ساعته

شما ظرف 4 ساعت چند مرتبه اسپم فرستادی که هیچ پیام خصوصی هم دادی که به مشکلت رسیدگی بشه

دوست عزیز کسی ذدر استخدام شما نیست

اگر می تونید صبور باشید تا بررسی بشه و الا لطف کنید و از طرق دیگه مشکلتون رو حل کنید

لینک به ارسال

این فایل را آن زیپ کنید و جایگزین فایل هم نامش در روت سایتتون بکنید و نتیجه را بگید wp-comments-post.zip

لینک به ارسال

احتمالا مشکل از اون افزونه هایی که نصب کردین هست . برین داخل Php My Admin و جداول افزونه کپتچا رو پاک کنید .

لینک به ارسال

پلاگین جدید نصب کرده بودم مثل کپچا و 3 تا افزونه امنیتی ولی مشکلی وجود نداشت فقط سه تا افزونه رو که اسم هاشون یادم نمیاد رو پاک کردم و از اون روز که پری روز بود تا به امروز چک نکرده بودم که امروز متوجه این مشکل شدم .

پوسته هم که نصب نکردم و کدهاش رو هم دست کاری نکردم .

نگاه کنید برای حل اینجور مشکلات لازمه ما چند چیز را چک بکنیم تا بدانیم مشکل از چیست ؟ مشکل از پلاگینهاست ؟ مشکل از خود وردپرس هست یا مشکل از پوسته.

شما سایتتون را یه لحظه با پوسته ی پیش فرض استفاده کنید. اگر مشکلی نداشت یعنی فایلهای ودرپرس درست هستند و پلاگینها هم تداخل ایجاد نمی کنند و مشکل در پوسته است. اما اگر باز مشکل داشته باشید شک نکنید که افزونه ها تداخل ایجاد کردند . شما فایل کامنت را دوباره گذاشتید اما مشکلتان حل نشد. پلاگینها را غیرفعال کنید و چک کنید. اگر درست شد. یکی یکی پلاگینها را فعال کنید و چک کنید تا پلاگینی که تداخل ایجاد کرده را پیدا کنید.

لینک به ارسال

قالب پیش فرض رو گذاشتم دوباره مشکل حل نشد .

بعد تک تک افزونه ها رو یکی یکی امتحان کردم بازم مشکل حل نشد .

این افزونه ها برای نمایش قالب ضروری wp-jalali & WP-Polls غیر این دوتا همه رو غیر فعال کردم.

فقط من یه افزونه ای به نام CC-post-notify-wordpress-email-notifications-134042 رو پاک کردم و الان پیداش نمیکنم

دوباره نصب کنم ، میگم این افزونه میتونه به نظرات مربوط باشه ؟

لینک به ارسال

دوباره در بخش بروز رسانی وردپرس دوباره کاره بروزرسانی نصب دوباره را انجام بده تا مطمئن شویم تمامی فایلهای وردپرس درست هستند. بعد نتیجه را بگین

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوباره در بخش بروز رسانی وردپرس دوباره کاره بروزرسانی نصب دوباره را انجام بده تا مطمئن شویم تمامی فایلهای وردپرس درست هستند. بعد نتیجه را بگین

مشکل از بروزرسانی بوده ... ممنون حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...