رفتن به مطلب

سوال در باره افزونه واتر مارک Scissors and Watermark

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

کلی سرچ زدم و تمام تایپیک های موجود رو دیدم و بعد این تایپیک و زدم . چون به جواب سوالم نرسیدم !

=========

من ازافزونه واترمارک Scissors and Watermark استفاده میکنم . چند روزی میشه که رو هیچ عکسی واتر مارک نمیزنه ! تمام نتظیماتش سالمه و مشکلی ندارم . چند تا افزونه جدید به روز کردم ( که فکر نکنم ربطی داشته باشه ) و علاوه بر اون خود وردپرس رو هم به 3.7 به روز کردم که بازم فکر نکنم ربطی به اون داشته باشه !

الان هر کسی اپلود میکنم ، واتر مارک نمخوره . کسی میتونه راهنماییم کنه که مشکل از چی میتونه باشه ؟

=================

دوستان شاید توابع سرور یا هاست غیر فعال شده باشه . راهی هست بشه فهمید این افزونه با چه توابعی کار میکنه ؟

و راهی هم هست که بشه فهمید رو سرور هاست چه توابعی فعال یا غیر فعالن ؟

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

ببیند در پوشه روت یا افزونه فایل error_log دارای چه خطایی هست

هیچ فایل لاگ اروری تو پوشه مربوط به این افزونه نبود ! یه ارور تو خود سی پنل بود که براتون پ . خ کردم .

البته یه لاگ هم تو public_html بود که اون خیلی طولانی تر بود و کلی ارور داشت ! اینی که براتون فرستادم ، اون نیست . اینی که گرفتید ، تو همون صفحه اصلی سی پنل داده بود .

لینک به ارسال

فایل error_log در پوشه public_html

چند خط آخر را قرار دهید

بفرما اینم چند خط آخر !

http://pastebin.ca/2492202

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

از پشتیبان هاست سوال کنید

یا از طریق تابع phpinfo

http://php.net/phpinfo

به پشتیبانی تیکت دادم ، جواب نمیده .

والا من که اصلا نفهمیدم این لینک بالا چیه و چه جوری باید تابع مثلا افزونه رو تو اون لینک پیدا کنم و چه جوری بفهمم فعاله یا نه ! اگه میشه لطف کنید و خودتون یه کم بیشتر توضیح بدین .

لینک به ارسال

خوب بالاخره پشتیبان جواب داد ! به من گفتن که تابع GD فعاله ! اما نمی دونم چرا افزونه واتر مارک Scissors and Watermark دیگه واتر مارک نمیزنه !

به من گفت برای چک کردن فعال بودن تایع باید از فایل phpinfo() استفاده کنم !

روش استفاده اش اینطوریه ؟ ( اگر اشتباه میگم راهنماییم کنید لطفا ) :

»» باید یه فایل با پسوند php بسازم و دستور زیر و توش وارد کنم : ( درست گفتم ؟ ) ( حالا چه طوری از این فایل استفاده کنم ؟ آپلودش کنم ؟ )

<?php

phpinfo();

?>

دوستان کسی افزونه ای مثل این سراغ نداره که کمار ریسایز تصاویر و هم انجام بده به صورت کامل ؟ واترمارک هم بزنه رو همه عکس ها ؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...