رفتن به مطلب

بلاک شدن آی پی توسط سرور به صورت پیاپی

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

آقا بنده ی سایت با وردپرس ساختم چندتا هم افزونه نصب کردم تا همین دیروز خوب کار میکرد که یهو الان سرور تند تند آی پی من و بلاک میکنه .

ب پشتیبانی هاست تیکت زدم گفتن مشکل از وردپرس هست من ی بار وردپرس ر وکلا حذف کردم و دوباره نصبیدم و تنظیمات موردنیاز رو اعمال کردم و درست شد .

الان از امروز باز هم همونجوری شده . من افزونه های زیر رو نصب کردم :

User-Avatar - Meta Slider - wp-photo-album-plus - wp-pro-quiz - simple-html-slider - theme-my-login - user-role-editor

همینا هستند . من بیشتر به User-Avatar شک دارم چون آخرین بار از اون استفاده کردم اینجوری شد .

با تشکر فراوان

ویرایش شده توسط mahforum
لینک به ارسال

نسخه وردپرستون چنده ؟؟

تمامی افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینین مشکل حل میشه ؟؟

لینک به ارسال

بعضی از سرورها برای امنیت خودشون خیلی سخت می گیرند. من چند بار با این مشکل مواجه شدم و علتش این بود که با یک آی پی از چند کامپیوتر وارد سایت می شدیم. بعد بلاک می شدیم و با روشن و خاموش کردن مودم اینترنت و گذشت 5 دقیقه می توانستیم استفاده کنیم.

حال نمی دانم شما هم اینکارو کردید یا نه؟

لینک به ارسال

بعضی از سرورها برای امنیت خودشون خیلی سخت می گیرند. من چند بار با این مشکل مواجه شدم و علتش این بود که با یک آی پی از چند کامپیوتر وارد سایت می شدیم. بعد بلاک می شدیم و با روشن و خاموش کردن مودم اینترنت و گذشت 5 دقیقه می توانستیم استفاده کنیم.

حال نمی دانم شما هم اینکارو کردید یا نه؟

دقیقا منم همین مشکل رو پیدا کردم و علتش هم وارد شدن از چند سیستم شبکه شده به سایت هستش. آقا هیچ راهی نداره یعنی ؟

هر 5 دقیق مودم رو آف کردن که کار راه نمیندازه. تا کی باید همش خاموش روشن کنیم مودم رو ؟؟؟؟ یه راه حل قطعی باید باشه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان من هم مشکل مشابه رو دارم.

یه سایت وردپرسی دارم روزهای اول 2روز برام بالا اومد بعدش بالا نیومد وبعدش چند2-3روز باز بالا اومد و بعدنزدیک 2روز بالا نیومد.

دیروز کلا همه چیز مرورگر رو پاک کردم.(کش،کوکی،هیستوری و....) یه هویی بالا اومد.

ولی امروز صبح که آدرس سایت رو میزنم بالا نمیاره.

نمی دونم مشکل از چیه.

ویه چیز مهم اینکه آدرس سایت فقط برای سیستم خودم بالا نمیاد و توی سیستم های دیگه بالا میاد.

آی پی سیستم رو هم تغییر دادم و با ک+ر+ی+و هم وصل میشم باز بالا نمیاد.

دوستان لطفا یه کمکی بکنید خیلی کارم واجبه. :(

لینک به ارسال

دوستان من هم مشکل مشابه رو دارم.

یه سایت وردپرسی دارم روزهای اول 2روز برام بالا اومد بعدش بالا نیومد وبعدش چند2-3روز باز بالا اومد و بعدنزدیک 2روز بالا نیومد.

دیروز کلا همه چیز مرورگر رو پاک کردم.(کش،کوکی،هیستوری و....) یه هویی بالا اومد.

ولی امروز صبح که آدرس سایت رو میزنم بالا نمیاره.

نمی دونم مشکل از چیه.

ویه چیز مهم اینکه آدرس سایت فقط برای سیستم خودم بالا نمیاد و توی سیستم های دیگه بالا میاد.

آی پی سیستم رو هم تغییر دادم و با ک+ر+ی+و هم وصل میشم باز بالا نمیاد.

دوستان لطفا یه کمکی بکنید خیلی کارم واجبه. :(

سلام

اول تو مرورگر به آخر آدرس سایتت ?/ اضافه کن ببین میاد یا نه ؟

اگه باز نیومد با پشتیبانی هاستت تماس بگیر و بگو بلاک شدن آی پی رو بررسی کنند.

لینک به ارسال

به پشتیبان هاستتون بگین مود سکوریتی و off کنند مشکلتون حل میشه

پ ن :مودسکوریتی سروریکسری توابع از پیش ذخیره شده دارد که باعث می شود جلوی یکسری از هک ها گرفته شود که برای سایت ها معمولا مفید است ولی اگر سایت شما از نظر امنیتی بهینه و بروز باشد مشکلی برای شما بوجود نمی آید.

ویرایش شده توسط reazah
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

پیشنهادی که دارم برای حل این موضوع و مطلع شدن از علت بلاک شدن همزمان با هاستینگ به صورت تلفنی تماس بگیرید و داخل سایتتون بشید و فعالیتی که همیشه باعث بلاک شدن میشه رو طی کنید و همون لحظه که بلاک شدید بگید چک کنند.

یکی از مشتریان ما مشکل شما رو دارند و علت اینه که پلاگین woocommerceرو نصب کردند و با فایل jquery.cookie.js مشکل داره مد سکوریتی چون توسطش میشه حملات XSS زد.

برای رفعش هم لینک زیر هست که بررسی کنید و مشکل حل خواهد شد:

راه حل بلاک توسط جی کوئری کوکی

یه خواهشی هم دارم, لطفاً بیخودی کاربران رو شیفت به هاستینگ ندید که ایراد هاستینگه و راه کارهای بیخودی بدید که چیزی که برای امنیت سرور است خاموش یا روشن بشه.

مثل خاموش شدن مد سکوریتی, فایروال و ...

هیچ هاستینگ عاقلی نمیاد برای یک سایت چیزی که امنیت رو به خطر بندازه رو خاموش یا روشن کنه. اسمش روشه هاست اشتراکی.

بهتره کسانی که مشکل دارند نیاز دارن همین رویه بره جلو یک VPS بگیرند و خیال خودشون رو راحت کنند.

ماشاالله با 20تومن یک سرور مجازی با مشخصات خوب میشه خرید و کنترل پنل رایگان هم زیاده.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...