رفتن به مطلب

چجوری میشه یه css رو توی بعضی صفحات خاص و بعضی از تگ ها لود کرد؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه مشکلی دارم مثلا توی یه تم اماده که از بوت استرپ استفاده نکرده، میخوام توی یه بخش خاصی از محتوای سایتم از بوت استرپ استفاده کنم و این استفاده من فقط توی بعضی از صفحات و توی یکسری از تگ های خاص هست

مثلا توی 30 صفحه سایتم ،توی 10 صفحه شون بوت استرپ نیاز دارم

اگه بوت استرپ رو کلا به سایتم اضافه کنم یکسری عکس ها و فونت ها و aligment ها رو بهم میریزه که کارمو خراب میکنه

میتونم کاری کنم که cssبوت استرپ فقط توی یه تگهای خاصی لود بشه؟ نه تو همه سایت

ممنون

لینک به ارسال

سلام بر شما

باید برای خودتون Customize کنید:

http://getbootstrap.com/2.3.2/customize.html

اگر هم میخواید فقط برای یه قسمت خاص اجرا بشه مثلا در صفحه ای به نام 1 دکمه ها بوت استروپ باشن و در صفحه ای به نام 2 دکمه ها بوت استروپ نباشن و از استایل پوسته فراخوانی بشن باید اسم های کلاس یا آی دی اون ها رو در فایل استایل متفاوت بذارید.

مثلا در صفحه یک کلاس یا آی دی دکمه رو botton میذاریم تا از بوتستروپ استایل گرفته بشه و در صفحه دو mybotton میذاریم و کلاس mybotton رو در فایل استایل پوسته قرار میدیم..

لینک به ارسال

همه این موضوعات بستگی به ساختار نمایش صفحات خودتون داره .... مثلا اون سی تا صفحه آیا هر کدوم یه صفحه Php جداگانه هستش و یا نه مثل وردپرس هر صفحه ID مختص به خودش را داره ...

اون وقت به راحتی با دستور if میتونید تعیین کنید که این فایلها در کدوم صفحه لود بشه .. مثلا در دستور زیر من یه ساختاری برای یه سایتی به کار بردم که ربطی به Wordpress نداره ...

یه متغیر تعیین کردم و بهش گفتم اونهایی که اسم کلاسشون Attach هستش و با متد id بیا و این دو فایل بوت استرپ لود کن و .....

<?if($var->def_action == 'attach.id' || $var->def_action == 'attach.q'):?>
<link rel="stylesheet" href="./view/css/bootstrap.css" />
<link rel="stylesheet" href="./view/css/Bootstap-custom.css"/>
<?endif;?>

خوب بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم. چون ساختار فایلهات میدونم به چه صورت هستش . یه کمی سرچ کنی و با دستورات شرکتی PHP آشنا بشی به راحتی میتونی دستورات مربوطه رو به قالب خودت بدی .

موفق باشی /

مهدی ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...