رفتن به مطلب

ویرایش اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

درود

من یه اسلایدر پیدا کردم و با ووکامرس هم ستش کردم ولی الان میخوام وقتی next رو میزنم مقدار زیادی جابه جا بشه.کلا چه جوری میشه تعیین کرد وقتی کلیک می کنی اسلایدر چقدر جابه جا بشه؟(فایل html اسلایدر هم ضمیمه شد)

jquery-image-slider.zip

ویرایش شده توسط elshan
لینک به ارسال

اگر منظورتون برای خریده

حدود 2 هزار تا اسلایدر جی کوئری آلبوم کردم

ولی اگر برای پشتیبانی رایگان می پرسید این اسلایدر دقیقا همونیه که شما عنوان کردید در ورق زدنش مشکل دارید که این طبق خواسته شما تغییر پیدا می کنه

لینک به ارسال

اگر منظورتون برای خریده

حدود 2 هزار تا اسلایدر جی کوئری آلبوم کردم

ولی اگر برای پشتیبانی رایگان می پرسید این اسلایدر دقیقا همونیه که شما عنوان کردید در ورق زدنش مشکل دارید که این طبق خواسته شما تغییر پیدا می کنه

تشکر آقا ایمان نونه ای که دادین حرف نداشت .فقط نمونه ای که خودم معرفی کردم تو پست اول رو راحت تونستم با محصولات ویژه ووکامرس سازگار کنم ولی اینی که شما دادین رو نمی تونم.ممکنه یکی از بچه ها زحمتش رو بکشه اگر وقت داره؟؟

لینک به ارسال

از لحاظ لود کوئری و باقی چیزها هیچ فرقی با هم ندارند

بله باید قاعدتا فرقی نداشته باشند ولی نمی دونم تو این چرا همه چی نامنظم هستش و به هم ریخته.!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...