رفتن به مطلب

مشکل در رنک سایت

TATAR

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

متاسفانه در یکی از سایت ها، یک دامنه جدید به دامنه قبلی اضافه کردم.در همون اوایل، دامنه دومی را به عنوان دامنه اصلی روی سایت قرار دادم و کلیه تنظمیات هم بر روی همان دامهه دومی تغییریدا کرد.البته دامنه قدیمی هم روی سایت قرار دارد.

حال با گذشت بیش از چنذین ماه (بیش از 3 ماه)، دامنه جدید اصلا رنک نگرفته.همچنان na هست.مشکل از کجاست؟

البته در اوایل کار انتقال، دامنه اول رو توی گوگل وبمستر به دامنه دوم انتقال و تعریف کردم.ولی بعد از مدتی این کار رو توی گوگل وبمستر حذف کردم و به صورت مستقل اومدم دامنه جدید رو ثبت کردم تا خودش با روال عادی رنک بگیره.

ولی هنوز هیچ اطفاقی نیافتاده.

دوستان اگه می تونن راهنمایی بفرمایند.

ولی یه مقدار سریع

ممنون/

لینک به ارسال

پیج رنک گوگل ، چند ماهه (فکر میکنم بالای 6 ماه شده) که آپدیت نشده

Na میزنه بخاطر همینه.

لینک به ارسال

سلام

گوگل دیگه پیچ رنگ ها را آبدیت نمیکنه ...

حداقل تا مدت نامعلومی ...

سایت خبرگیر الان باید پیج رنگ 4 داشته باشه که

Na هست ...

لینک به ارسال

سلام

حداقل تا مدت نامعلومی ...

سایت خبرگیر الان باید پیج رنگ 4 داشته باشه که

Na هست ...

دوست عزیز اگر برای این بخش از صحبت تون دلیل هم بیارید ممنون میشیم :

قبلاً هم تا چند ماه طول کشیده بود ، ولی اینکه بخواد اپدیت نشه دلیل بهتری باید باشه

(البته رنک گوگل دیگه ارزش خاص قبلاً رو نداره.)

لینک به ارسال

ببینید رنکدهی یکی از ساختار موتور های جستجو پیمایشی هست که براساس اون دیتا رو طبقه بندی میکنه ...

اما گوگل به دلیل تقلب هایی که صورت گرفته و وبمستر ها تونستن رنک بالا بگیرن اونم بدون کارکردن درست . مثلا یه سایت هست رنکش 7 هست ولی نه مطلب درست حسابی داره نه سئوی خوبی ... به خاطر همین احتمال داره جایگزینی برای رنکینگ بیاره یا با الگوریتم کاملتری مشکلش رو رفع کنه که اونم هیچ اطلاعی ازش نیست .

پس به این راحتیا نمیشه گفت گوگل پیج رنک ها رو حذف کرده ...

پیروز باشید .

لینک به ارسال

تا پایان سال 2013 و شروع 2014 رنکها ابدیت نمیشهاحتمالا اوایل 2014 ابدیت بشن و با کلی تغییر نست به قبل مواجه باشیم و شاید رنکی بگیرین که اصلا انتظارش رو نداشته باشین چون عوامل موثر در رنگ تغییر کردن .

http://www.seroundtable.com/google-pagerank-update-2014-17478.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...