رفتن به مطلب

آپدیت افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من یه سوال داشتم که افزونه های وردپرس وقتی اعلام میکنه که آپدیت بشه به ورژن جدید باید حتمآ بشه ؟اگه نشه مشکل پیش میاد ؟ اگه آپدیت کنم تنظیمات افزونه بهم میخوره ؟؟

لینک به ارسال

هیچ به روزرسانی بی دلیل نیست یا نقصی برطرف شده یا مشکل امنیتی شناسایی وحل شده و یا توابعی تغییر کردند

حتما همیشه به روز باشید

تنظیمات به هم نمی خوره فقط اگر افزونه کش دارید قبل از به روز رسانی غیر فعال و تخلیه اش کنید

لینک به ارسال

آپدیت ها به این دلیل رخ میدن مشکلی در افزونه وجود داشته و حالا در این آپدیت برطرف شده . اگه می بایست همیشه وردپرس و افزونه های خود رو بروز نگه دارین .

ولی در برخی مواقع نباید عجولانه بروزرسانی کنید چون ممکنه مثلا همین ورژن جدید وردپرس 3.7.1 دارای مشکلاتی بود که با آپدیت کردن سایت با مشکلاتی روبرو میشد .

ولی در کل توصیه میشه همیشه آپدیت باشید .

لینک به ارسال

هیچ به روزرسانی بی دلیل نیست یا نقصی برطرف شده یا مشکل امنیتی شناسایی وحل شده و یا توابعی تغییر کردند

حتما همیشه به روز باشید

تنظیمات به هم نمی خوره فقط اگر افزونه کش دارید قبل از به روز رسانی غیر فعال و تخلیه اش کنید

از کجا بدونم کش داره ؟

این افزونه ها زده آپدیت

All In One SEO Pack

Google XML Sitemaps

Wordfence Security

Post Types Order

لینک به ارسال

این یعنی چی الان ؟ :blink:

هر 4 تا را آپدیت کنید .

آخه اونی که سایت رو برام سئو کرد گفت بعضی هاش تنظیماتش بهم میخوره باید خودم بیام ببینم.من اینا رو گذاشتم ببینم تنظیماتشون بهم نمیخوره آپدیت کنم این 4تا رو ؟!

لینک به ارسال

خب این حرفو برای این زده که بیاد تو پنلت رو با هیچ کاری نکردن و به اصطلاح تنظیم کردن یه هزینه ای برای این کار بگیره ..

لینک به ارسال

صفحه تنظیمات

All In One SEO Pack

و

Google XML Sitemaps

را باز کنید و با استفاده از CTRL+S ذخیرشون کنید روی سیستمتون

به روزرسانی را انجام دهید اگر بعدش تغییری ایجاد شده بود از صفحه های ذخیره شده کمک بگیرید و درستش کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...