رفتن به مطلب

مشکل در نمایش تصاویر شاخص !

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان

من امروز با مشکلی در نمایش تصاویرم در تصاویر شاخص پیدا کردم

عکسی رو که میخوام به عنوان تصویر شاخص برای سایتم قرار بدم رو بارگذاری مشکنم و بعد از بارگذاری تو کتابخونه تصاویر وردپرس میتونم پیشنمایشش رو ببینم ولی وقتی دکمه قرار دادن به عنوان تصویر شاخص رو میزنم هیچ چیزی نشون نمیده

جالب اینه که وقتی تو همون کتابخونه ویرایش تصویر رو میزنم پیغام میده " تصویر وجود ندارد. لطفاً دوباره تصویر را بارگذاری نمایید. "!!

من هر کاری کردم بارها و بارها اپلود کردم حتی با تموم فرمت های تصویری ولی کار نمیده :unsure:

x1.jpgx2.jpg

x3.jpg

ویرایش شده توسط mechanic98
لینک به ارسال

همین الان یه چیز دیگه هم متوجه شدم

من به پوشه wp-content/uploads رفتم و فایلی رو که از طریق کتابخونه آپلود کردم رو توش پیدا کردم و دیدم که به راحتی هم باز میشه ، ولی نمیدونم چرا وقتی می خوام توی نوشته هام یا تو تصویر شاخص ازش استفاده کنم نمیشه !!

لطفا از اساتید اگه کسی چیزی مونده کمکم کنه

با تشکر

لینک به ارسال

به نظر مشکل از وردپرس هست

بعد از بروزرسانی چنین مشکلی داشتید؟

نصب دستی داشته باشید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...