رفتن به مطلب

کم شدن ورودی گوگل با تعویض قالب

SAMAN...23

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من کم کم ورودی های گوگلم با ابدیت روزانه منظم داشت بالا مریفت تقریبا بعد از گذشت یک ماه ورودی هام از روزی 5 عدد به روزی 100 عدد رسیده بود منظور ورودی گوگل هست که فکر کنم راضی کننده باشه حالا نمیدونم نظر دوستان چیه اما چند وقت پیش قابلم رو عوض کردم چون خیلی ساده بود چند تا افزونه مثل افزونه پست های مرتبط هم به علت مصرف سی پی یو غیر فعال کردم.و الان ورودی هام افت کرده به روزانه 30 تا ورودی.باید چیکار کنم؟قالبم رو هم تا اندازه ای سئو کردم مثل قالب قبلی.

من خودم به یه موضوعی شک دارم نمیدونم نظر دوستان هم هیمنه یا نه احساس میکنم چون برچسب هام رو قبلا تعداد بسیار زیادی وارد میکردم مثلا هر پست 7 یا 8 برچسب و تعداد برچسب های سایتم تقریبا هر روز 20 یا 30 تا افزایش پیدا میکرد و هر روز به همین تعداد به صفحه های وب سایت اضافه میشد که باعث میشد کلی صفحه اضافی در سایت وجود داشته باشه که برچسب ها رو پاکسازی کردم و فقط 11 برچسب رو نگه داشتم تا تعداد صفحه ها زیاد نشه و هر پست فقط یک برچسب داشته باشه چون اگه تعداد برچسب ها رو 2 عدد هم انتخاب کنم تعداد صفحه های با مطالب مشابه خیلی زباد میشد.به نظرتون مشکل از پاک کردن برچسب ها هست؟

این مدت یه چیز دیگه هم تغییر دادم که شاید مشکل از اون هم باشه

قبلا ایندکس دسته هام فعال بود ولی ایندکس برچسب ها غیر فعال بود اما یه هفته پیش ایندکس دسته ها رو غیر فعال کردم و ایندکس برچسب ها رو فعال کردم چون میخوام ورودی هام بر اساس لینک باشه یعنی مثلا دوست دارم این لینک از سایتم پیشرفت کنه و ورودی بگیره

http://www.neopost.ir/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/

ولی نمیدونم چرا با وجود اینکه تگ ها و این لینک هاییی که مثل لینک بالا دوست دارم رتبشون رو ببرم بالا هیچ ورودی نمیگیرن در حالی که هر روز ابدیت میشن و پست اختصاصی میزارم.و ورودی هام فقط از پست هاست.به نظرتون گرفتن ورودی از لینک ها سخت تر هست؟یعنی وقتی عنوان لینک بالا رو تو گوگل سرج میکنم بعضی از پست های وب سایتم زودتر میان از لینک بالا.چه مدت زمانی لازم هست که ورودی از لینک بتونم بگیرم در صورت ابدیت منظم.و اینکه ایا ورودی از لینک بهتر است یا ورودی گرفتن از پست ها تمرکز رو خودم دوست دارم بر گرفتن ورودی از لینک کنم نه پست.کدوم راحتره؟

ببخشید از سوالام زیاد بود

لینک به ارسال

سلام

شما اول داخل وبمستر تولز گوگل چک کنید ببینید که چه خطا یا ارور هایی دریافت کردین

بعدش تعداد لینک های موجود در گوگل رو با این روش چک کنید و ببینید صفحات به درستی باز میشن و ارور 404 نمیدن که :

site:wp-parsi.com

این رو باید در قسمت سرچ گوگل وارد کنید و بجای ادرس وردپرس پارسی سایت خودتون رو بزنید بدون فاصله و بدون w

بعدش شما نباید برچسب ها رو حذف میکردین چون اساس جستجوی موتور جستجوهایی چون یاهو - بینگ 0 ام اس ان و ... با برچسب ها هستش

بعدش شما باید چک کنید که در قالب چطوری از تگ های h1 , h2 , h3 h4, h5 ,h6 استفاده شده

آموزش کلی سئو رو در همین انجمن یکبار هم بخونید

لینک به ارسال

ممنونم دادا

در مورد تگ های h1 و بقیه مشکلی ندارم کلا از لحاظ سئو فکر نکنم مشکلی باشه چون انقدر اینجا از دوستان کمک گرفتم و سوال کردم که جای نمونده که درست نکرده باشم.

در گوگل مطالب رو سرج که میکنم ایرور نمیده فقط یه مشکل وجود داره اینکه اون برچسب هایی که حذف کردم وارد سایت مپ شدن و الان با توجه به اینکه اون صفحات وجود ندارن ولی در سایت مپ هستند در وب مستر ایرور میده چطوری اون مطالب رو از سایت مپ خارج کنم؟خودشون خارج نمیشن؟

یعنی شما میگین باید برچسب ها رو برگردونم؟من قبلا برای هر پست بین 5 تا 7 برچسب میزاشتم اما این کار باعث میشد که در تعداد صفحه های زیادی از وب سایت وجود داشته باشه یعنی این مشکل درست نمیکرد؟الان که برای هر پست یه برچسب میزارم درست نیست؟

من یه فکری در نظر دارم اگه ممکن هست دوستان بگند این کار رو انجام بدم یا خیر

میخوام ایندکس برچسب ها رو غیر فعال کنم و تعداد برچسب های زیادی برای پست هام بزارم خیلیم زباد نه مثلا هر پست 5 تا 7 تا.

و ایندکس دسته ها رو فعال کنم چون میخوام ورودی هایی که میگیرم بر اساس لینک باشه.

الان من چیکار کنم اخه اگه تعداد برچسب های زیاد بزارم با توجه به اینکه در چند تا وب سایت گفته بودند که تعداد صفحات سایت زیاد میشه مخرب نیست؟اگه تعداد برچسب ها رو زیاد کنم و نزارم ایندکس بشن چه فایده ای داره؟اگه میشه یکی بگه راه درست چیه قاطی کردم یه ماه هست اخرش موندم چیکار کنم اخه من از طرفی سایتم جوری هست که باید بر اساس لینک ورودی بگیرم یعنی بر اساس یه برچسب مثل لینک زیر که یکی از برچسب هام هست

www.neopost.ir/tag/دانلود-بازی-اندروید/

یا بر اساس دسته ها

از طرفی اگه برچسب ها رو بزارم ایندکس بشن باید تعدادشون کم باشه تا صفحات مشابه نداشته باشم

در اخر سوال کلیک اینه که الان من چیکار کنم که بتونم از تگ هایی که دارم مثل تگی که گفتم ورودی داشته باشم و ورودی هام مثل قبل رو به پیشرفت باشه نه مثل الان رو به پسرفت.یعنی کارم اشتباه بود که برای هر پست یه برچسب بزارم؟الان خیلی صفحاتم منظم شده و تعداد صفحات الکی با محتوای مشابه ندارم.مرسی از کمک هاتون

لینک به ارسال

سلام

شما اول داخل وبمستر تولز گوگل چک کنید ببینید که چه خطا یا ارور هایی دریافت کردین

بعدش تعداد لینک های موجود در گوگل رو با این روش چک کنید و ببینید صفحات به درستی باز میشن و ارور 404 نمیدن که :

site:wp-parsi.com

این رو باید در قسمت سرچ گوگل وارد کنید و بجای ادرس وردپرس پارسی سایت خودتون رو بزنید بدون فاصله و بدون w

بعدش شما نباید برچسب ها رو حذف میکردین چون اساس جستجوی موتور جستجوهایی چون یاهو - بینگ 0 ام اس ان و ... با برچسب ها هستش

بعدش شما باید چک کنید که در قالب چطوری از تگ های h1 , h2 , h3 h4, h5 ,h6 استفاده شده

آموزش کلی سئو رو در همین انجمن یکبار هم بخونید

در گوگل وب مستر هم تعداد لینک های ایندکس شده در سایت مپ وضعیت نمودار ها به این شکل در اومده به نظرتون بعد از ایندکس مجدد مطالبی که برچسبشون رو تغییر دادم وضعیتم بهتر نمیشه؟یا بازم مثل قبل برچسب بزارم بهتره؟

51143616823350434637.gif

لینک به ارسال

با توجه به نمودار همه چی واضحه

سیر نزولی رو دقت کنید

برچسب ها بی اهمیت نیستن اما شما برای اینکه موتور های جستجو رو تیز بین تر کنید بهتره این کار رو بکنید

از ایندکس برچسب و دسته ها جلوگیری کنید تا موتور ها روی مطالب شما فوکوس کنند

یه صفحه جداگانه برای برگه بسازید و داخلش متغییر تگ رو بزارید و در اخر از مدیریت یک برگه با قالب تگ که ساختین ایجاد کنید و هیچ چیزی هم داخلش ننوسید

خودکار همه تگهای شما در ان درج میشن و موتور ها بهتر متوجه قضیه میشن

برای سایت مپ هم بهتره با افزونه google sitmap یه نقشه جدید ایجاد کنید و بعد برین وبمستر تولز و سایت مپ قبلی رو حذف و جدیدی رو وارد کنید

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی ها

خوب پس ورودی بر اساس لینک رو بیخیال شم؟این روشی که گفتین راستش اصلا نفهمیدم چی شد.

اخه من بعضی سایت های مشابه رو که مبینیم همه دسته ها رو فعال کردند و رنک بالای دارند.

من چند مدت پیش همین گفته شما رو انجام داده بودم و ایندکس دسته و برچسب ور غیر فعال کرده بودم اما وقتی یه کاربر مثلا در گوگل دانلود بازی رالی جاوا رو سرج میکرد و وارد سایتم میشد بازی جاوا رو نمیتونست پیدا کنه چون وارد صفحه اول میشد که پر از بازی و برنامه هست و اون بازی مورد نظر کاربر در بین بقیه بازی ها گم میشه.اگر تمرکز گوگل رو روی صفحه های دسته یا تگ بزارم و پست ها برما مهم نباشه مشکلش چیه ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز گوگل و یاهو و بینگ و .... ربات هستن نه انسان

یعنی فقط چیزی که براش تعریف شده باشه رو میشناسه و قبول میکنه

شما اگه مطالب و ایندکس نکنی بصورت فجیحی بازدیدت سیر نزولی و به 0 میرسه

موتور ها به این صورت شناسایی میکنه

شما سرچ میکنی مثلا " بازی کانتر "

حالا موتور این کارها رو میکنه دنبال تگ های <title> میگرده و بعد h ها

حالا فرضا شما عنوان سایتتون دانلود انواع بازی بود

و عنوان مطلب سایتتون بازی کانتر

و کلمه کلیدی دانلود بازی کانتر استریک

و دسته هم بازی جنگی

حالا موتور جستجو شما در اولین سایت قرار میده

یعنی همه اون عنوان رو با مطلب شما میسنجه که کلمات داخل مطلب وحود داشته باشه تا از اسپم ها جلوگیری کنه

پس عملا وجود دسته و برچسب براش فرقی نداره چون در اپدیت جدید بجاش به این دو اهمیت میده keyword & descrption

حالا شما میتونی دسته بندی رو در ستون کناری سایتتون قرار بدین و بازدید کننده ها سر درگم نشن

چون گوگل اون موقع دسته بندی شما رو ثبت میکنه و موقعی که من بازی کانتر سرچ میکنم دسته بازی جنگی شما برای من میاد

من باید دوباره تو آرشیو اون دسته دنبال بازیم بگردم !!!

پس توصیه نشده

لینک به ارسال

یعنی اگه دسته ها رو ایندکس هم نکرده باشم ولی چون در صفحه اول گذاشتمشون وقتی سرج میشه اون دسته در نتایج گوگل میاد؟اگه اینطوری باشه که دیگه مشکلی ندارم چند ماه هست الکی هی برچسب عوض میکردم و دسته ها رو تغییر میدادم.درست فهمیدم؟

لینک به ارسال

بله

موتور جستجو فقط لینکهایی که در هر صفحه موجوده ایندکس میکنه

یعنی امکان داره برای یافتن کلمه بازی جنگی لینک دسته رو (که ایندکس کرده بود قبلا ) باز کنه

البته اگر امکان ایندکس کردن دسته ها رو نبسته باشین

اگر تعداد دسته ها زیاد هستش نباید ایندکس بشن

چون امکان داره در یه صفحه تعداد لینک ها بیش از 100 تا بشه و صفحه و سایتتون اسپم شناخته بشه

قانون موتور جستجو بخصوص گوگل اینه که هر صفحه باید کمتر از 100 عدد لینک داشته باشه

حالا شما چک کنید ببینید تعداد لینکهاتون در صفحه ( زمانی که در ستون کناری دسته ها موجوده ) چقدر است کمتر از 100 تاست؟

لینک به ارسال

اره در سایتم 13 تا دسته دارم که به صورت ابشاری قرار دادم www.neopost.ir میتونید نگاه کنید

من دسته هام در بالای صفحه هست ولی جلوی ایندکس دسته ها رو در افزونه سئو و سایت مپ گرفتم .

عصبی نشینا اما اخرش متوجه نشدم دسته هام اگه کم باشند یعنی الان که 13 تا دسته هستند ایندکس کنم یا نه قبلش گفتین اگه ایندکس نکنم و در صفحه اول باشه گوگل میاردشون اما در پست اخریتون گفتین گه اگه جلوی ایندکسشون رو نگرفته باشم اون وقت در نتایج میان البته اشکال از منه تازه کارم خیلی سخت متوجه میشم معذرت میخوام

ویرایش شده توسط SAMAN...23
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...