رفتن به مطلب

در خواست اضافه کردن یک بخش به ابزارک

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید بنده یک قالب دارم که دارم ادیتش می کنم می خوام بهش قابلیت ابزارک اضافه کنم ولی می خوام یک قابلیت اضافی هم ابزارکم داشته باشه اونم اینه که بشه برای هر ابزارک یک لوگوی خاص تعریف بشه و اون لوگو در سایت نیز به نمایش در بیاد چون من این قالبی که دارم به صورت مسطح هست و در بالای عنوان هر سایدبار هم یک لوگو وجود داره و نمی خوام این لوگو برای همه ساید بار ها یکسان باشه و اگر بخوام فرق داشته باشه یا باید به صورت دستی ساید بار ها رو تعریف کنم یا هم اگر بخوام از ابزارک استفاده کنم باید یک بخشی در هر ابزارک وجود داشته باشه مثل زمینه دلخواه که لینک لوگو رو بدم بهش و خودش راحت جایگزین بشه

لینک به ارسال

دوست عزيز اين چه وضع ايجاد موضوع هست

http://forum.wp-parsi.com/topic/14276-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DA%A9/#entry110834

http://forum.wp-parsi.com/topic/14275-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DA%A9/#entry110833

لینک به ارسال

واقعا می بخشید از مدیران خواهش مندم اون دوتای دیگر رو پاک کنند اینترنتم مشکل پیدا کرده بود چند بار روی دکمه ارسال مطلب کلیک کردم به خاطر همون فکر کنم اینطوری شده

لینک به ارسال

یا باید هر کدوم رو جداگونه در فایل ساید بار فراخوانی کنید و برای هر کدوم از عناوین عکس بزارین

یا هم برین داخل فایل فانکشن و فایل ابزارک ها wp-includes/widget.php کدها رو ویرایش کنیدو برایشان تصویر بزارید

لینک به ارسال

یا باید هر کدوم رو جداگونه در فایل ساید بار فراخوانی کنید و برای هر کدوم از عناوین عکس بزارین

یا هم برین داخل فایل فانکشن و فایل ابزارک ها wp-includes/widget.php کدها رو ویرایش کنیدو برایشان تصویر بزارید

آگر فقط این دو راه باشه که فایده نداره چون اونجوری که برای هر ابزارک یک کد تو فانکشن بزارم که با دستی فرق نداره تازه سخت تره به هسته وردپرسم نمی خوام دست بزنم چون قالب قراره در سایت های مختلف استفاده بشه

لینک به ارسال

در فایل فانکشنز می تونید آی دی خودکار برای هر سایدبار بگذارید و در فایل style.css به آی دی های مختلف استایل گوناگون بدید

register_sidebar( array(
'name' => 'wp-parsi-sidebar1',
'id' => 'primary-sidebar',
'before_widget' => '<aside id="%1$s" class="%2$s widget clearfix">',
'after_widget' => '</aside>',
'before_title' => '<h3 class="widget-title">',
'after_title' => '</h3>'
) );

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان سلام میشه در مورد قطعه کد زیر توضیح بدید.

<aside id="%1$s" class="%2$s widget clearfix">

کلا کارش چیه و به چه دردی میخوره؟

ویرایش شده توسط hami73
لینک به ارسال

دوستان سلام میشه در مورد قطعه کد زیر توضیح بدید.

<aside id="%1$s" class="%2$s widget clearfix">

کلا کارش چیه و به چه دردی میخوره؟

کد aside کارش شبیه به div است و تفکیک کننده بخش content از محتویاتش است جزو کدهای html5 و id="%1$s" class="%2$s هم به صورت خودکار با توجه به ابزارک آی دی و کلاس مناسب دریافت می کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...