رفتن به مطلب

نظرات در وردپرس

مهمان

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من كد زير دارم ميخوام به كامنت تبديل كنم

<form action="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
<p><input name="author" type="text" class="cm_input" placeholder="نام"></p>
<p> <input type="text" name="email" class="cm_input" placeholder="پست الکترونیک"></p>
<p><input type="text" name="url" class="cm_input" placeholder="وبسایت"></p>
<p><textarea name="comment" rows="5" id="textarea" class="cm_input"></textarea></p>
<p><input type="submit" class="btn btn-primary" value="ارسال دیدگاه"></p>
<input type="hidden" name="comment_post_ID" value="82378" />
<p><input type='hidden' name='comment_post_ID' value='82378' id='comment_post_ID' />
<input type='hidden' name='comment_parent' id='comment_parent' value='0' />
</p>
</form>

لینک به ارسال

كمي همت خرج كني خيلي خوب ميشه

توابع ديدگاه هم به صورت فارسي در لينك زير:

codex.woc.ir//attachment.html

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام و خسته نباشید به مدیران انجمن من یک مشکلی دارم تو قالبم وقتی این تابع رو میذارم تو سایتم <?php wp_head(); ?> قسمت نظرات سایتم حذف میشه و وقتی ویرم ادامه مطلب تو قسمت نوشته های پست دکمه های تغییر و ادیت متن میاد اینم آدرس سایتمه www.1.tvonlinefa.com خواهشا کمکم کنید

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید به مدیران انجمن من یک مشکلی دارم تو قالبم وقتی این تابع رو میذارم تو سایتم <?php wp_head(); ?> قسمت نظرات سایتم حذف میشه و وقتی ویرم ادامه مطلب تو قسمت نوشته های پست دکمه های تغییر و ادیت متن میاد اینم آدرس سایتمه www.1.tvonlinefa.com خواهشا کمکم کنید

برای سوالتون در بخش مربوطه تاپیک ایجاد کنید

لینک به ارسال

کدام تاپیک آدرس میدید من فکر کردم به اینجا مربوط میشه چون وقتی تابع wp_head رو میذارم قسمت نظرات حذف میشه

شما دیروز همین سئوال را پرسیدی و پاسخ هم عرض شد مشکلتون رو از همون تایپیک ادامه بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...