رفتن به مطلب

بک اپ گیری سریع از همه ی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من سایتم سوس پند شده و می خوام از همه سایتم و تمام مطب هام بک اپ بگیرم تا هفته ی بعد یک سایت با یک دامنه ی جدید بخرم و تمام همین مطلب های قبلی سایتم رو به سایت جدید منتقل بدم - افزونه ای که این بک اپ گیری رو واسم انجام بده و قابل برگشت هم باشه بهم معرفی کنید

منظورم از برگشت اینکه وقتی بک اپ گرفتم بتونم رو سایت جدید پیاده کنم و ازش استفاده کنم و نه اینکه رو دستم بمونه

می خوام تمام دسته بک اپ گرفته شود و

تمام برچسب ها و

تمام مطلب ها و

تمام قالب و وردپرس و افزونه هاشو و تنظیماتش و

تمامی نظرات کاربران و هرچی که تو سایتم هست - دوستان اسم افزونه ای که گفتید اگر نیاز به تنظیمات داشت لطفا تنظیماتش رو هم بگزارید.

ممنون

ویرایش شده توسط gitymarket
لینک به ارسال

برون‌بری

هنگامی‌که روی دکمه زیر کلیک کنید وردپرس یک پرونده XML برای شما می‌سازد تا روی رایانه خود ذخیره کنید.

این ساختار، که ما آن‌را WordPress eXtended RSS یا WXR می‌خوانیم، نوشته‌ها، دیدگاه‌ها، زمینه‌های دل‌خواه و دسته‌های شما را در خود دارد.

پس از آن‌که پرونده را ذخیره کردید٬ می‌توانید با به‌کارگیر‌ی‌اش، محتویات این سایت را در یک سایت وردپرس دیگر درون‌ریزی کنید.

گزینش موارد برای برون‌بری

هر محتوایی

این شامل، نوشته‌ها، برگه‌ها، دیدگاه‌ها، زمینه‌های دل‌خواه، فهرست‌ها، نوشته‌های دلخواه و دسته‌های شماست.

برگه‌ها

گروه های زمینه

فرم های تماس

برای موارد بالا می تونید از خود وردپرس استفاده کنید.

یا می تونید از طریق هاست یک بک آپ کامل بگیرید.

از دیتابیس هم می تونید بک آپ بگیرید

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

خوب دوست عزیز راهنمایی کنید چه جوری بک اپ بگیرم - اخه من نا وارد هستم به این کار

لینک به ارسال

برای بکاپ گیری از طریق وردپرس:

به (( ابزارها > برون بری )) برید و گزینه ای رو که می خواید از اون بک اپ گرفته بشه رو انتخاب کنید و دکمه ((دریافت پرونده برون بری شده)) رو بزنید.

برای بک اپ گیری از دیتابیس و فول بک اپ:

Capture1.jpg

Capture2.jpg

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

دوست عزیز عکس های سایت هم بک گرفته می شود در این روش ؟

منظورم عکس های اپلود شده ای هست که در هر مطلب زده ام - ممنون که راهنماییم کردید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...