رفتن به مطلب

سئوال در مورد انتقال سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من از سایتم بک آپ نگرفتم و الان به یک سری مشکلات بر خورده و البته از قبلا هم می خواستم یک دفعه کامل نو سازی بکنم چون این وردپرسم خیلی قدیمی هست و هی بروزرسانیش کردم و الان مشکلاتی داره می خواستم بدونم من چجوری می تونم بدون این که تصاویرم حذف بشه یا پست هام براش ایرادی پیش بیاد و... سایتم رو به یک وردپرس جدید انتقال بدم

در ضمن از انتقال دیتابیس نمی خوام استفاده کنم چون اصلا یکی از دلایلی که می خوام وردپرسم رو نو کنم دیتابسش هست که می خوام نو بشه

به غیر از پست ها و تصاویر و دیدگاه یک سری اطلاعات از چند تا افزونه فقط چند افزونه رو هم می خوام انتقال بدم حالا البته اگرم نشد انتقال بدی مشکلی نیست اونها رو می تونم دستی انتقال بدم به وردپرس جدید ولی اگر اون ها رو هم بشه انتقال داد خوبه

در مورد برون بری و... هم یک دفعه استفاده کردم اصلا کامل انقال نداد فقط یکسری از پست ها منتقل شد و تصاویر و... منتقل نشد

لینک به ارسال

اگه وردپرس تون رو بروز کردین دیگه نیازی به حذف وردپرس و نصب وردپرس جدید نیست ، اگر مشکلی هم دارین بجز مشکلاتی که وردپرس جدید داره بقه مشکلات تون به وردپرس ربطی نداره .

این مسئله که وردپرس رو بروز کردین درست مثل این میممونه که وردپرس رو الان نصب کرده باشین .

لینک به ارسال

اصلا کلا می خوام وردپرسم رو نو کنم هم خودش رو هم دیتابیس لطفا راهی که می شه این کار رو کرد رو بگید خیلی ممنون می شوم

لینک به ارسال

بهترین کار بکاپ کلی هست

برای حذف داده های اضافه هم میتوانید از افزونه های بهینه ساز استفاده کنید

لینک به ارسال

به غیر از برون بری وردپرس راه دیگه ای نیست که تمام مطالب و زمینه های دلخواه و ابزارک ها و... رو در یک فایل بده تا بشه بعد اون رو توی وردپرس جدید جایگذاری کرد الان با برون بریو درون ریزی خود وردپرس منتقل کردم مطالب رو از 300 مطلب 36 تاش منتقل شد

لینک به ارسال

برای دیتابیس بخش export در phpmyadmin هست

البته تقریبا اکثر جدوال وردپرس به یکدیگر ارتباط دارن

پس بهتره همه import شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...