رفتن به مطلب

سوال در باره ارسال مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سوال داشتم اینکه بنده تو سایت قبلا پست دادم به عنوان ویندوز 7 windows 7 may 2013 حالا امروز می خوام نسخه جدید بزارم win 7 november 2013 به نظر شما من مطلب قدیمی ویرایش کنم خوبه یا پاک کنم پست جدید بزارم اگر مطلب قدیمی قابلییت ویرایش باشه چه جوری میشه تو صفحه اثلی باشه ثابت نیاشه در صورت پست بعدی یه پله بیاد پایین

سایتم سئو است

لینک به ارسال

وقتی قراره شما بیش از یک مطلب در مورد ویندوز 7 داشته باشی ویندوز 7 باید نام دسته بندی مطالب مربوط به خودش باشه نه نام مطلبت

لینک به ارسال
ما دسته بندی سایت درست کنیم سئو سایت خراب نمیشه

دسته بندی اصولی یکی از نکات جذب بازدید بیشتر و سئو هست و هر سایتی باید یه دسته بندی قدرتمند داشته باشه .

لینک به ارسال

من دسته بندیم 8 تا است یر شاخه ندارم آیا من زیر شاخه دسته بندی درست کنم مشکلی پیش نمیاد واسه سئو چون سایتم سئو است

لینک به ارسال

البته بستگی به تعداد پست داره

ولی خب میشه پست رو هم ویرایش کرد و تاریخ انتشار پست رو تغییر داد

لینک به ارسال

من مطلب ویرایش می کنم امروز دو تا پست دادم جدید یکی از مطلب های قدیمی ویرایش کردم تاریخشو تغییر دادم وقتی تاریخ ساعت امروز می زنم تو صفحه اصلی نمیاره و از دسته بندی نیست ولی من ساعت به 4 ساعت پیش می برم میاره تو صفحه اصلی قضیه چیه

لینک به ارسال

سوالوقتی ویرایش می کنی مطلب را لینک مطلب ویرایش کنیم بهتره یا نه همون پیوند یکتا میشه

ویرایش شده توسط mahyarjoon
لینک به ارسال

سوالوقتی ویرایش می کنی مطلب را لینک مطلب ویرایش کنیم بهتره یا نه همون پیوند یکتا میشه

بستگی داره

ولی تا حد امکان ویرایش نباید بشه

چون باعث ایجاد خطای 404 میشه

لینک به ارسال

موقع ارسال مطلب خودش اتوماتیک ایجاد می کند حالا ما انتشار نکردیم خودمون می تونیم دستی وارد کنیم بعد ها احتایجی به ویرایش نباشه

لینک به ارسال

موقع ارسال مطلب خودش اتوماتیک ایجاد می کند حالا ما انتشار نکردیم خودمون می تونیم دستی وارد کنیم بعد ها احتایجی به ویرایش نباشه

بله

در ابتدای انتشار پست مشکلی نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...