رفتن به مطلب

افزونه ای برای ایجاد فرم + آپلود ضمیمه

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و زحمتکش WP-PARSI

چطور می تونم همچین فرمی رو ایجاد کنم

http://shahrefarang.com/send-shahrefarang/

دقیقا می خوام این امکانات رو داشته باشه ....

اگه بیشتر هم بتونم سفارشی کنم که خیلی بهتره

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با تشکر فراوان

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام به همگی من تو این فرم تماس هفت یه سری کد نویسی کردم که با کد های خود افزونه فرق میکنه مثلا قسمتی که برای شماره تلفن گذاشته رو خودم کادرشو درست کردم و برنامه نویسی کردم و از تگ های افزونه استفاده نکردم

حالا به یه مشکل برخوردم اونم اینکه چطوری تو پیام ارسالی به ایمیلم از طرف این افزونه اون اطلاعاتی رو که با تگ های افزونه میفرستاده حالا با اطلاعاتی که من برنامه نویسی کردم بفرسته

بطور خلاصه مثلا تو قسمت پیام الکترونیکی نوشته ایمیل:[YOUR EMAIL] حالا من چون تو تگ هام از این استفاده نکردم نمیاره میخوام بدونم چجوری تگ های خودمو جایگزینش کنم؟

لطفا کمکم کنید ممنون

لینک به ارسال

سلام به همگی من تو این فرم تماس هفت یه سری کد نویسی کردم که با کد های خود افزونه فرق میکنه مثلا قسمتی که برای شماره تلفن گذاشته رو خودم کادرشو درست کردم و برنامه نویسی کردم و از تگ های افزونه استفاده نکردم

حالا به یه مشکل برخوردم اونم اینکه چطوری تو پیام ارسالی به ایمیلم از طرف این افزونه اون اطلاعاتی رو که با تگ های افزونه میفرستاده حالا با اطلاعاتی که من برنامه نویسی کردم بفرسته

بطور خلاصه مثلا تو قسمت پیام الکترونیکی نوشته ایمیل:[YOUR EMAIL] حالا من چون تو تگ هام از این استفاده نکردم نمیاره میخوام بدونم چجوری تگ های خودمو جایگزینش کنم؟

لطفا کمکم کنید ممنون

همین طور که تا اینجا تغییر دادید

بخشهای دیگری هم هست که باید تغییر دهید

حتما جایی رو برای جایگزین کردن این شورتکدهای مخصوص افزونه دارد

لینک به ارسال

درسته اما وقتی این شورت کد ها رو میزارم کادر جدیدی باز میشه(درقسمت فرم) که من اون رو لازم ندارم من فقط نیاز به شورت کد دارم

لینک به ارسال

کادر اگر در خروجی شورتکد ایجاد میشه باید افزونه رو تغییر دهید

من کادری تا حالا ندیدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...