رفتن به مطلب

مشکل با اسکرول شدن سایت

bmppc2

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من افزونه mingle را نصب میکنم وقتی داخل سایت میری سایت اسکرول میشه این شکلی:

post-694-0-05891000-1379089838_thumb.jpg

http://forum.wp-parsi.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=3433

یک پوشه js داره که داخلش یک فایل js هست به اسم jquery.elastic.js

وقتی این فایل را حذف میکنم مشکل برطرف میشه میشه فایل را ببینید چه مشکلی داره که اینجوری میشه؟

حجم فایل 2kb بود که آپلود کردم:

jquery.elastic.zip

داخل این فایل این کدها وجود داره:

(function(jQuery){jQuery.fn.extend({elastic:function(){var mimics=['paddingTop','paddingRight','paddingBottom','paddingLeft','fontSize','lineHeight','fontFamily','width','fontWeight'];return this.each(function(){if(this.type!='textarea'){return false}var $textarea=jQuery(this),$twin=jQuery('<div />').css({'position':'absolute','display':'none','word-wrap':'break-word'}),lineHeight=parseInt($textarea.css('line-height'),10)||parseInt($textarea.css('font-size'),'10'),minheight=parseInt($textarea.css('height'),10)||lineHeight*3,maxheight=parseInt($textarea.css('max-height'),10)||Number.MAX_VALUE,goalheight=0,i=0;if(maxheight<0){maxheight=Number.MAX_VALUE}$twin.appendTo($textarea.parent());var i=mimics.length;while(i--){$twin.css(mimics[i].toString(),$textarea.css(mimics[i].toString()))}function setHeightAndOverflow(height,overflow){curratedHeight=Math.floor(parseInt(height,10));if($textarea.height()!=curratedHeight){$textarea.css({'height':curratedHeight+'px','overflow':overflow})}}function update(){var textareaContent=$textarea.val().replace(/&/g,'&').replace(/ /g,' ').replace(/<|>/g,'>').replace(/\n/g,'<br />');var twinContent=$twin.html();if(textareaContent+' '!=twinContent){$twin.html(textareaContent+' ');if(Math.abs($twin.height()+lineHeight-$textarea.height())>3){var goalheight=$twin.height()+lineHeight;if(goalheight>=maxheight){setHeightAndOverflow(maxheight,'auto')}else if(goalheight<=minheight){setHeightAndOverflow(minheight,'hidden')}else{setHeightAndOverflow(goalheight,'hidden')}}}}$textarea.css({'overflow':'hidden'});$textarea.keyup(function(){update()});$textarea.live('input paste',function(e){setTimeout(update,250)});update()})}})})(jQuery);

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

سلام

در فایل استایل قالب به body اضافه کنید :

overflow-x:hidden;

اگر اسکرول محو نشد ، این رو اضافه کنید :

overflow-x:hidden!important;

لینک به ارسال

سلام

در فایل استایل قالب به body اضافه کنید :

overflow-x:hidden;

اگر اسکرول محو نشد ، این رو اضافه کنید :

overflow-x:hidden!important;

من نمیخوام مخفیش بکنم

من میخوام مشکلش حل بشه

یک سوال دیگه تو همون پوشه 2 تا فایل به اسم jquery.ui.datepicker.js و ui.datepicker.js وجود داره که حجمشون 180kb میشه و سایت را سنگین میکنه

اینا برای چی هستن؟

حذف بکنم مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال

اگه لازم نبود که طراح پلاگین نمی ذاشت !! ... شما می تونید فشرده اش کنید

لینک سایتتون رو بذارید تا بررسی شه

لینک به ارسال

اگه لازم نبود که طراح پلاگین نمی ذاشت !! ... شما می تونید فشرده اش کنید

لینک سایتتون رو بذارید تا بررسی شه

مشکل اول درست نمشه؟

سایت در لوکال هست فایل هارا آپلود کردم:

js.zip

لینک به ارسال

توی اون صفحه بخشی برای انتخاب تاریخ دارید؟

این برای همون بخش هست.

لینک به ارسال

توی اون صفحه بخشی برای انتخاب تاریخ دارید؟

این برای همون بخش هست.

نه فقط افزونش یه جوری مثل شبکه اجتماعی میمونه شاید لازم باشه

الان مشکل اولیم برای اسکرول شدن راه حل نداره؟

لینک به ارسال

بخاطر استایلی که توی این اسکریپت تعریف شده این مشکل پیش میاد

برای کدوم بخش استفاده میشه؟

لینک به ارسال

بخاطر استایلی که توی این اسکریپت تعریف شده این مشکل پیش میاد

برای کدوم بخش استفاده میشه؟

نمیدونم برای کدوم بخشه

این استایل که تو اسکریپت میگین را چجوری میشه درست کرد؟

میشه زحمت بکشید درستش بکنید؟

لینک به ارسال
  • 8 سال بعد...

سلام

این مشکل معمولا به دلیل rtl و ltr پیش میاد

یعنی یه قابلیتی برای حالت ltr ایجاد نشده و برای rtl بهینه نشده

برای مثال در LTR استایل selector{left:-100%} اسکرول نمیخوره ولی در RTL باعث ایجاد اسکرول اضافه میشه پس باید به این شکل تغییر داده بشه selector{left:auto;right:-100%;}

اگر کد اصلی رو نمی تونید پیدا کنید از این کد استفاده کنید

body{
	overflow-x: hidden !important;
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...