رفتن به مطلب

مشکل با افزونه Form Builder

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم انجمن

من با این افزونه مشکل پیدا کردم من این افزونه رو فعال کردم و سپس شورت کدش رو گذاشتم تو برگه دلخواهم اما فقط گزینه [formbuilder:3] رو نشون میده

فکر می کنم فعال بودن این افزونه با فعال نبودنش فرقی نمی کنه راستی این پوسته رو خودم نوشتم آیا نیازی است که فایل functions.php رو تغییر بدیم؟ یا به نظرتون مشکلش از کجا باید باشه ؟

آخه من این افزونه رو برای ایجاد یک فرم اختصاصی که چند جای خالی برای پرکردن داره و قراره که جواب به ایمیل فرستاده بشه می خوام می گم یعنی این فرم برای تماس با ما نمی خوام .

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم انجمن

من با این افزونه مشکل پیدا کردم من این افزونه رو فعال کردم و سپس شورت کدش رو گذاشتم تو برگه دلخواهم اما فقط گزینه [formbuilder:3] رو نشون میده

فکر می کنم فعال بودن این افزونه با فعال نبودنش فرقی نمی کنه راستی این پوسته رو خودم نوشتم آیا نیازی است که فایل functions.php رو تغییر بدیم؟ یا به نظرتون مشکلش از کجا باید باشه ؟

آخه من این افزونه رو برای ایجاد یک فرم اختصاصی که چند جای خالی برای پرکردن داره و قراره که جواب به ایمیل فرستاده بشه می خوام می گم یعنی این فرم برای تماس با ما نمی خوام .

سلام

نه! نیازی به تغییر function نیست.

خوب می تونید از افزونه contact form 7 استفاده کنید.

لینک به ارسال

نه فرم قرارداد فروش هست الان خودم با table پیاده سازیش کردم ولی تو بعضی از قسمت هاش موندم اینکه مثلا یه قسمتی داره که combobox و اگه یکی از آیتم هاش روکلیک کنیم textbox کناریش فعال یا غیرفعال بشه نمی دونم این قسمتها رو چجوری با کدهای وردپرس پیاده سازی کنم ویا با کد های php و یه قسمت هم که تیک کنار امضا مشتریه که اگه تیک بخوره دکمه send فعال بشه .

لینک به ارسال

فکر کنم اینجاهایی رو که گفتم رو با جی کوئری باید بنویسم سایتی هست که معرفی کنین سوالات جی کوئری رو از اونجا بپرسم؟

لینک به ارسال

در بخش htnl-css همین انجمن مطرح کنید

هم خودم هم دوستان کمکتون میکنیم

مشکلی نیست :)

لینک به ارسال

خیلی ممنون خودم نوشتم طراحیش کردم و اون قسمت ها یی رو هم که گفتم با جی کوئری پیاده سازیش کردم (البته از سایتهای خارجی یاد گرفتم :D )

ولی خوب اون فایلی که تو action فرم می نویسن رو هنوز چک نکردم آخه هنوز تو لوکاله آپلود کردم می تونم اون جاهاش رو بپرسم ؟؟

بازم از اساتید ممنون

لینک به ارسال

با عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم

راستش من سایتم رو آپلود کردم www.crm1.org من سوالاتی دارم که اگه جواب بدین ممنون می شم

1. می خواستم برای قسمت ارتباط با ما و سفارش خرید و قسمت مشاوره در صفحه اصلی درباره اون فایل .php که کار اصلی فرستادن اطلاعات رو به ایمیل انجام می ده رو بنویسم همون قسمت action ولی بلد نیستم .

2. من می خواستم بدونم که این اسلایدر بزرگ که من استفاده کردم چجوری جی کوئریش ها رو دانلود کنم خودم مسیر بدم تا سرعتش زیاد بشه

3. در آخر هم می خواستم بدونم که چجوری سایت رو تو google ثبت کنم و اینجاش خیلی مهمه که بتونم زودتر ثبتش کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...