رفتن به مطلب

مشکل بعد از آپگرید به 3.4

iran

پست های پیشنهاد شده

من از همیشه از نسخه های انگلیسی استفاده می کنم و فقط پوشه ربان بهش میدم

اما اینبار حهت تست نسخه فارسی رو نصب کردم که

قسمت ادامه مطلب بدرستی کار می کنه

ارسال ایمیل به درستی کار می کنه

آپلود تصویر به درستی کار می کنه

لینک به ارسال

نگاه کنید اکثریت گفتند مشکل داره و واقعا داره حتی نسخه انگلیسی هم تست شده دقیقا همین مشکل هست.

من تعجب می کنم اکثریت وقتی می گن مشکل داره و حتی کنترل شده شما می گید نداره !

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال

من سایت خودم از همین نسخه آخر ( انگلیسی ) استفاده می کنه هیچ موردی در اون ندیدم سایت مشتریانم نیز نسخه اخر هست و موردی ندارن

بر روی سه سرور مختلف تست کردم و بعد نتیجه رو اعلام کردم ( پارس دیتا - هاست ایران - سرور مجازی )

لینک به ارسال

من سایت خودم از همین نسخه آخر ( انگلیسی ) استفاده می کنه هیچ موردی در اون ندیدم سایت مشتریانم نیز نسخه اخر هست و موردی ندارن

بر روی سه سرور مختلف تست کردم و بعد نتیجه رو اعلام کردم ( پارس دیتا - هاست ایران - سرور مجازی )

وقتی در نسخه قدیمی وردپرس کار می کرده یک دفعه وقتی اپدیت به نسخه جدید میشه و اکثریت هم می گن که مشکل داره

این نشان دهنده این هستش که :

1- یعنی تغییری روی سرور داده شده که : نشده چون اگر می شد وردپرس یک نسخه قبل هم باید مشکل می داشت ولی نداره

2- وردپرس مشکل داره که : این احتمالش زیاده

در ضمن بزرگوار اگر شما سرور دارید لطفا تنظیمات مر بوط به این بخش و مواردی که فکر می کنید می تونه باشه رو بگید من دسترسی دارم به سرور

و اینو تنظیم و تست کنم.

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال

از هفت ماه پیش تاکنون هیچ ارتقایی در سرور صورت نگرفته که بخوام بهتون بگم چه چیزی رو تغییر بدین درست میشه و همه چیز به روال عادی کار می کند

لینک به ارسال

از هفت ماه پیش تاکنون هیچ ارتقایی در سرور صورت نگرفته که بخوام بهتون بگم چه چیزی رو تغییر بدین درست میشه و همه چیز به روال عادی کار می کند

پس اصل نکته همین جا هست

دقیقا این سرور هم همین طوریه تغییری نکرده است و همچنین یک نسخه قبل هم این مشکل را ندارد از نسخه 3.4 این مشکل پیدا شده.

لینک به ارسال

خب من حتی دارم روی هاست رایگان معمولی تست می گیرم ببینم مورد ایا از هسته هست یا نه

تا به اینجا بر روی هاست غیر رایگان ورژن جدید این موارد رو نداره

لینک به ارسال

خب من حتی دارم روی هاست رایگان معمولی تست می گیرم ببینم مورد ایا از هسته هست یا نه

تا به اینجا بر روی هاست غیر رایگان ورژن جدید این موارد رو نداره

خب من چطوری خدمتتون عرض کنم که تغییری در سرور داده نشده تو نسخه جدید این مشکل هست برای همین هم اینجا مطرح کردم

چندی از دوستان هم گفتند که هست صبحت هاشون.

حالا بزرگوار شما کنترل کنید اطلاع بدید

لینک به ارسال

مثل نسخه های قبلی روی یکسری از سرورها مشکل داره و روی یکسری مشکلی نداره.

اینها بدلیل نسخه های php و همچنین کانفیگ های سرور هست.

لینک به ارسال

مثل نسخه های قبلی روی یکسری از سرورها مشکل داره و روی یکسری مشکلی نداره.

اینها بدلیل نسخه های php و همچنین کانفیگ های سرور هست.

بله بزرگوار ولی این که مشکل هست چون نباید این طوری باشه نسخه قبلی خوب بود مشکل این طوری نداشت

ولی این نسخه سازگاری با بعضی از سرور ها داره با بعضی ها نداره که باید گزارش بهشون بشه که این مشکل رو رفع کنند.

لینک به ارسال

سلام من تازه واردم دارم با یه سایت رایگان شروع میکنم من روش اخرین ورژن وردپرس فارسی رو نصب کردم اما یه مشکلی دارم تمام پستام و عنوانش که به فارسی می نویسم علامت سوال میشه اینم ادرسش لطفا کمک کنید

http://grafik.zio.ir

لینک به ارسال

سلام من تازه واردم دارم با یه سایت رایگان شروع میکنم من روش اخرین ورژن وردپرس فارسی رو نصب کردم اما یه مشکلی دارم تمام پستام و عنوانش که به فارسی می نویسم علامت سوال میشه اینم ادرسش لطفا کمک کنید

http://grafik.zio.ir

شما نباید این تاپیک را اینجا بیان می کردید چون مربوط به مشکلات عمومی می شود و این تاپیک برای مشکلات وردپرس 3.4 هست.

از مدیران خواهشمندیم به بخش مربوط انتقال بدهند.

لینک به ارسال

در مورد ایمیل و باقی موارد من هم بروزرسانی کردم مشکلی نداشتم.

اما طبق نسخه های قبلی بعضی کاربران مشکلاتی دارن.

همچنان در انجمن اصلی وردپرس هم این موارد داره مطرح میشه. باید کمی صبر کنیم.

لینک به ارسال

در مورد ایمیل و باقی موارد من هم بروزرسانی کردم مشکلی نداشتم.

اما طبق نسخه های قبلی بعضی کاربران مشکلاتی دارن.

همچنان در انجمن اصلی وردپرس هم این موارد داره مطرح میشه. باید کمی صبر کنیم.

بله انشاء الله.

باید منتظر باشیم تا نسخه جدیدی را برای حل این مشکلات برای همه ارائه بدن که حل بشه

ممنونم از پیگیری . :wub:

لینک به ارسال

سلام من دیشب وردپرس رو به 3.4 آپ کردم یه پست دارم به اسم دانلود قسمت های مجموعه ساخت ایران پست محتویاتش نشون داده نمیشه مثل این لینک

http://www.teh-music29.in/1391/03/17/sakhte-iran-6/

توی این لینک قسمت ها نوشته شدنه مثل E 01 E 02 E 03 تا .. E 14 پست بالا نمیاد من تعداد قسمت هارو کم کردم تو پست دیگه 13 و 14 رو گذاشتم تو یه پست دیگه بالا اومد

http://www.teh-music29.in/1391/03/28/sakhte-iran-7/

نمیدونم مشکل از کجاست میشه راهنمایی کنید تا جایی هم که دیدم فقط همین پست مجموعه ساخت ایران مورد داره و اینطوریه

لینک به ارسال

سلام

این مشکل مربوط به سایت شماست نه بروزرسانی

لطفا تاپیک جدید برای مشکلتون ایجاد کنید تا با کمک دوستان بتونیم مشکل رو حل کنیم

لینک به ارسال

یدفعه بگین ما چند روزه اینجا داریم سبزی پاک می کنیم دیگه :D

لینک به ارسال

با سلام،

بعد از ارسال دیدگاه، از طریق ایمیل مطلع نمیشم. ایمیل‌ها به پوشه اسپم هم نمیرن. مربوط به بروزرسانی هست؟

ویرایش شده توسط OmidSh
لینک به ارسال

با سلام،

بعد از ارسال دیدگاه، از طریق ایمیل مطلع نمیشم. ایمیل‌ها به پوشه اسپم هم نمیرن. مربوط به بروزرسانی هست؟

برای من که میاد. مگر اینکه شما در قسمت تنظیمات- گفتگوها- برایم نامه بفرستید را تیکشون برداشته باشید.

لینک به ارسال

نگارش 3.4.1 وردپرس منتشر شد:

• رفع مسئله تشخیص ندادن پوسته "قالب برگه" در بعضی از زمانها
  • مشکلات مربوط به ساختار پیوند بعضی از دسته ها
  • کنترل بهتر در بارگزاری اشتباه جاوااسکریپت در افزونه‌ها و پوسته‌ها
  • افزودن پشتیبانی امکان آپلود تصاویر در دستگاه‌های IOS6
  • مجوز برای استفاده از روشهای معمول در افزونه‌ها، برای تشخیص فعال‌سازی شبکه
  • سازگاری بهتر با سرورهای اجراکننده نگارشی خاص در PHP 5.2.4, 5.4 یا با نصب غیر عادی. که باعث هشدارهایی یا در بعضی از مواقع مانع از ارسال ایمیل می‌شد
  • رفع چند مشکل امنیتی

منتظر نگارش پارسی باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...