رفتن به مطلب

سوال درباره css

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت همگي بخير. من دوتا مشكل قالبم داره كه هرچي تلاش كردم نتونستم درستش كنم. دوتا راهنمايي از دوستان ميخوام.

اينجارو كليك كنيد

1- من يه كد واسه اشتراك گذاري مطلب نوشتم ولي يه مشكلي هست! مشكل اينه كه آيكن هايي كه گذاشتم خيلي فاصله بينشون افتاده ولي هركاري كردم نتونستم فاصله رو كم كنم اگه ميشه اينو كمكم كنيد!

2- سايدبار رو نگاه كنيد "آخرین آهنگ ها" لينك ها زير هم قرار گرفتن و قاتي پاتي شده ميخوام يه استايلي واسشون بذارم كه از همديگه تفكيك بشن.

از كمكتون ممنونم

لینک به ارسال

به کلاس

.style5 img

margin:0px;

اضافه کنید ببینید چیز مورد نظرتون میشه ؟

مورد دوم هم تمامی بلاک‌ها همین صورت هستند .. چه تغییری مد نظرتون هست ؟

لینک به ارسال

به کلاس

.style5 img

margin:0px;

اضافه کنید ببینید چیز مورد نظرتون میشه ؟

مورد دوم هم تمامی بلاک‌ها همین صورت هستند .. چه تغییری مد نظرتون هست ؟

اقا سعيد ممنونم ولي

مشكل اول كه با اضافه كردن اون خاصيت تغييري نكرد.

دومي هم ميخوام كه هركدوم از لينك ها توي يه مستطيل بيوفتن و يكي درميون رنگ مستطيل ها با هم تفاوت داشته باشن مثلا لينك اول توي مستطيل خاكستري و لينك دوم توي مستطيل سفيد و همينطور يكي درميون مستطيل ها تيره و سفيد باشن.

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

سلام

1.

.wp-smiley-select {
margin:0;padding:0;
}

2.

.art-BlockContent-body li {
clear:both;
padding-bottom:5px;
border-bottom:1px #E4E4E4 solid
}

برای یک درمیون کردن رنگ زمینه

.art-BlockContent-body li:nth-child(odd) {
background:#f5f5f5;
}.art-BlockContent-body li:nth-child(even) {
background:#FFFFFF;
}

لینک به ارسال

ببخشید موزد اول رو فکر کردم آیکونهای نظرات منظورتون

.style5 a img { margin:0 !important;padding:0 !important}

لینک به ارسال

2- سايدبار رو نگاه كنيد "آخرین آهنگ ها" لينك ها زير هم قرار گرفتن و قاتي پاتي شده ميخوام يه استايلي واسشون بذارم كه از همديگه تفكيك بشن.

از كمكتون ممنونم

.cat-post-item {
background-position: right top;
}

اگر باز هم قابل تفکیک نبودند از padding یا border استفاده کنید.

لینک به ارسال

1- من يه كد واسه اشتراك گذاري مطلب نوشتم ولي يه مشكلي هست! مشكل اينه كه آيكن هايي كه گذاشتم خيلي فاصله بينشون افتاده ولي هركاري كردم نتونستم فاصله رو كم كنم اگه ميشه اينو كمكم كنيد!

وقتی مارجین رو 0 کردید دیگه هیچ فاصله ای نباید باشه ولی دکمه هایی که شما در نظر گرفتید در اطرافشون یک حاشیه چند پیکسلی هست که باعث می شه بین دکمه ها فاصله بیفته. دکمه ها رو با فتوشاپ ببرید و دوباره بارگزاری کنید درست میشه.

لینک به ارسال

خيلي لطف كردي آقا ايمان هميشه ياري رسوني واقعا ممنونم.سعيد جان از كمك شما هم ممنونم. فقط يه چيزي : بين لينكها چجوري يه كم فاصله بندازم كه لينكها از همديگه يه كم جدا بشن؟

لینک به ارسال

خواهش می کنم

قابلی نداره

به دومین کدی که دادم اضافه کنید

margin-bottom:5px;

فقط یه چیزی قالب آرتیستر گاهی اذیت کننده و سنگین می شه شما الان باید بتونی یک قالب مناسب برای کاری که دارید طراحی کنید

به عنوان پیشنهاد همزمان که این قالب سالمه و کارتون رو راه می اندازه شروع کنید به طراحی یک قالب مناسب و سبک

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

سلام خسته نباشید

یک سوال آیا میشه در css توضیح قرار داد برای عکس مثلا در html توضیح در قسمت تگ alt نوشته میشود آیا در css میخوایم برای عکس توضیح بزاریم که با رفتن موس روش نمایش داده میشود.

ممنونم راهنمایی می کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...