رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه مشکل عجیب و بزرگی برام پیش اومده ، من یه برگه ی جدید اضافه کرده بودم که از قالب Blog list استفاده میکرد ، یعنی وقتی میرفتم صفحه آخرین پست ها رو میدیدم همه چیز خوب بود و کاملا مشخص بود که داره از اون قالب میخونه و استایلشم جدا بود از بقیه

اما یهو شکلش بهم ریخت ، عکسا بزرگتر شدن و کلا شکل صفحه عوض شده حتی دیگه اسم نویسنده و دسته بندی و ... رو از فایل php ِ Blog list نمیخونه ، روی عکس که Inspect element میگیرم میبینم داره از استایل صفحه ی single post میخونه . آخه چرا اینطوری شده ؟؟؟!!! :o من که کد جایی رو تغییر ندادم مدتیه که استایل و دست نزدم .

خواهشا اگه کسی میدونه که مشکل از کجاست بگه خیلی حیاتیه .

برگه حذفم میکنم و از اول میسازم بازم درست نمیشه :(

لینک به ارسال

بزارید روی پیش فرض و مجدد روی Blog list قرار بدید

ببینید تغییری میکنه؟

لینک به ارسال

بزارید روی پیش فرض و مجدد روی Blog list قرار بدید

ببینید تغییری میکنه؟

این کارو کردم ولی بازم درست نشد آقا مرتضی ، چیکارش کنم؟

لینک به ارسال

یک صفحه جدید ایجاد کنید با قالب دلخواه جدید

با اون تست کنید ببینید از این بخش جدید درست پیروی میشه؟

لینک به ارسال

یه برگه با قالب timeline اضافه کردم اون مشکلی نداشت ، ولی دوباره یه برگه ی دیگه با bloglist اضافه کردم بازم مشکل داشت .

من وردپرسمو به نگارش جدیدش آپدیت نکردم و مشکل که قطعاً از اون نمیتونه باشه ، میتونه؟؟

لینک به ارسال

bloglist و blog list و Blog List سه قالب مجزا می شند چک کنید در خطوط اول برگه تمپلیت bloglist چه اسمی براش در نظر گرفته شده (در پوشه قالب)

اگر قالب نتونه تمپلیت معرفی شده رو پیدا کنه بر می گرده روی قالب page.php

لینک به ارسال

bloglist و blog list و Blog List سه قالب مجزا می شند چک کنید در خطوط اول برگه تمپلیت bloglist چه اسمی براش در نظر گرفته شده (در پوشه قالب)

اگر قالب نتونه تمپلیت معرفی شده رو پیدا کنه بر می گرده روی قالب page.php

اسمش Blog List ِ ، آخه قبلا ازش میخوند و یهو بدون اینکه چیزیشو تغییر بدم ، عوض شد. :( کلافم کرده اصلا نمیدونم چرا اینطوری شده!!!

لینک به ارسال

سیستم لینوکس به بزرگی و کوچکی حروف حساسه ممکنه تغییراتی روی سیستم مادر سرور داده باشند و این حالت پیش بیاد نام قالب را با حروف کوچک و ترجیحا بدون فاصله بنویسید و ذخیره کنید و چک کنید

لینک به ارسال

سیستم لینوکس به بزرگی و کوچکی حروف حساسه ممکنه تغییراتی روی سیستم مادر سرور داده باشند و این حالت پیش بیاد نام قالب را با حروف کوچک و ترجیحا بدون فاصله بنویسید و ذخیره کنید و چک کنید

بازم فرقی نکرد :(

لینک به ارسال

عین کدهای قالبش را کپی کنید در یک فایل جدید و با یک نام جدید روی پوشه قالب ذخیره کنید و برگه های مورد نظر را ویرایش کنتید و قالب جدید را برایشان انتخاب کنید و نتیجه را ببینید

لینک به ارسال

عین کدهای قالبش را کپی کنید در یک فایل جدید و با یک نام جدید روی پوشه قالب ذخیره کنید و برگه های مورد نظر را ویرایش کنتید و قالب جدید را برایشان انتخاب کنید و نتیجه را ببینید

این کارو کردم ولی بازم تغییری نکرد، دلیلش دیگه چی میتونه باشه آخه؟ اینایی که شما میفرمایید کاملاً منطقی هستند ولی مشکل من با هیچی حل نمیشه!!!

لینک به ارسال

اول این کد را در قالبی که ساختید بگذارید و بعدسش نشانی آنلاین بدید

<!-- TEST 2013/08/12 -->

در ویرایشگر منطلب نام قالب جدیدتون دیده می شه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...